Koszmarny kac jest wtedy, gdy otwierając powoli oko, pierdykniesz się rzęsą w czoło.


Cześć wszystkim,

Gdy całkiem niedawno zabalowałam, mój facet obudził mnie rano z przeraźliwym (jak na moją głowę) krzykiem i z pełną świadomością, że go zaraz zabiję śpiewał: work hard, play hard i tak w kółko. Tak, niemal zginął. Rzuciłam się na niego i zmusiłam go resztkami sił, aby błagał mnie o przeżycie. A co- jak się bawić to się bawić.

Tak czy inaczej na nogi postawił mnie napój:

Glucose After Alcohol

P1330013

Szczegółowo wyselekcjonowane zestawienie 24 aktywnych składników –ich odpowiednie proporcje i nasycenie – uczyniło z tego produktu wyjątkowo skuteczne i najbardziej zaawansowane technologicznie antidotum na świecie niedopuszczające oraz usuwające przykre, uciążliwe oraz niebezpieczne dla zdrowia dolegliwości dnia następnego po spożyciu alkoholu.

To może dziwnie zabrzmi, ale upiłam się specjalnie, aby na drugi dzień przetestować ten eliksir. Resztkami sił zwlokłam się z łóżka, udałam się do lodówki, tam od razu sięgnęłam po dwa; czerwony i biały i wciąż chwiejnym krokiem dotarłam do łazienki, gdzie zimny prysznic okazał się zbawieniem.

P1330025

Pociągnęłam za zawleczkę- całe szczęście, że gładko poszło, zdecydowanie nie miałabym sił, aby walczyć z otworzeniem produktu.

Pierwszy łyk; zimne, gasi pragnienie, idealne na kaca, kwaśne, mniam. (Tylko takie strzępki myśli przebiegały wtedy przez moją głowę.)

Jeżeli nie wypiłeś Glucose® NoLimit podczas spożywania alkoholu, dopuszczając tym samym do negatywnych konsekwencji dnia następnego, wypij preparat rano po przebudzeniu zapewniając sobie natychmiastowy powrót dobrego samopoczucia. Glucose® Life oraz Glucose® NoLimit w takim samym stopniu nie dopuszczają do powstawania żadnych negatywnych konsekwencji po spożyciu alkoholu. Glucose® NoLimit względem Glucose® Life wzbogacony jest o kofeinę, guaranę, taurynę dostarczając dodatkowej energii dla organizmu podczas spożywania alkoholu.

P1330031
Kiedy pierwsza butelka postawiła mnie na nogi (o dziwo!) ponieważ nie sądziłam, że jest mnie coś wstanie uratować postanowiłam zgłębić temat;

Skład Glucose NoLimit- Glukoza, Maltodekstryna, Witamina C (kwas askorbinowy), Witamina B3 (niacyna), Witamina B5 (kwas pantotenowy), Witamina B6 (pirydoksyna), Witamina B7 (biotyna), Witamina B9 (kwas foliowy),Witamina B12 (kobalamina), Magnez, Cynk, Sód, Kwas fumarowy, Kwas bursztynowy, Kwas asparaginowy, L-cysteina, L-glutamina, Inozytol, Glutation, Żeń-szeń, Glukuronolakton, Guarana, Tauryna, Kofeina.

Czytając skład byłam przekonana, że umrę. Kofeina, Tauryna, Guarana- o matko! Co się stanie z moim sercem?

Jako, że byłam wtedy totalnie skacowaną pożal się boże testerką; otworzyłam kolejną butelkę.

P1330065

Pomyślałam sobie, okej skoro był już „NoLimit” czas na „Life” i zdecydowanie czas udać się do pracy. (Mimo, że tak naprawdę chodziło o włączenie komputera i płodzenie artykułów).

Skład Glucose Life– Glukoza, Maltodekstryna, Witamina C (kwas askorbinowy), Witamina B3 (niacyna), Witamina B5 (kwas pantotenowy), Witamina B6 (pirydoksyna), Witamina B7 (biotyna), Witamina B9 (kwas foliowy), Witamina B12 (kobalamina), Magnez, Cynk, Sód, Kwas fumarowy, Kwas bursztynowy, Kwas asparaginowy, L-cysteina, L-glutamina, Inozytol, Glutation, Żeń-szeń.

Czytając ten skład odetchnęłam- okej może jeszcze będę żyła (całe szczęście, bo muszę skończyć projekt.)

P1330051

Zrobiłam sobie kanapki, ubrałam się i „poszłam” do pracy. Ból głowy, dolegliwości ze strony żołądka i wątroby minęły niczym po dobrych proszkach przeciwbólowych, a ja niczym „nafetowana” płodziłam teksty (och, co to był za szalony dzień).

Niestety… jak już padłam to już padłam i spałam ponad 10 godzin.

P1330026

Te napoje to moje nowe cuda, cudeńka- głupio zabrzmi, jak napiszę, że już zawsze je będę miała przy sobie, ale… WORK HARD, PLAY HARD!

A tutaj możecie zaopatrzyć się w eliksir:

Zdjęcie: Tutaj znajdziecie Glucose!

You may also like

40 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *