Zdjęcia to wspom­nienia, które da­ne jest nam trzy­mać w dłoniach… A wspom­nienia są jak zdjęcia, które trzy­mamy w sercu.


Cześć Kochani,

Uwielbiam oglądać zdjęcia na których jestem ja i mój jedyny. Kocham wspominać, przypatrywać się  naszym twarzom, minom- celebrować czas, który zatrzymał się wtedy specjalnie dla Nas. To niesamowita siła, energia, miłość- to coś cudownego. Zawsze wychodziliśmy z założenia, że nie chodzi o to, aby ładnie wyjść na zdjęciu- chodzi o to, aby po tygodniach, miesiącach, latach wspominać historie i uśmiechać się od ucha do ucha.

Jestem cała szczęśliwa, ponieważ znalazłam firmę Fotobum, która oprócz wywołania moich zdjęć, również je podpisuje. To świetne rozwiązanie- przecież kiedyś w końcu pamięć zacznie szwankować 🙂

fotobumP1310768

Wywoływanie zdjęć przez Internet ma wiele zalet; między innymi możemy to uczynić 24h na dobę, siedem dni w tygodniu. Żadnych ograniczeń! Parzysz sobie wielki kubek herbaty, wspominasz, wybierasz odpowiednie zdjęcia i poszło!

P1310783

Na przesyłkę czekałam trzy dni, została dostarczona prosto pod moje drzwi- co za wygoda!

P1310772

Sam proces wywoływania zdjęć był bardzo prosty i intuicyjny. Nie musiałam instalować żadnego programu (Ufff!); skorzystałam z kreatora, który był dostępny na stronie. W trzy sekundy zdecydowałam o tym, że wybieram format 10x15cm, zdjęcia matowe w kolorystyce normalnej. Do dyspozycji mamy również ramki i korektę zdjęć.

P1310778

Potem przyszła niesamowita frajda z wymyślaniem podpisów- musi być zabawnie i treściwie, tak, aby po latach pamiętać o tym, co „autor miał na myśli”. Napisy mają idealną wielkość, nie zasłaniają zdjęcia, a jednocześnie są bardzo czytelne.

P1310779

Zdjęcia są perfekcyjne! Wysoka jakość, świetne kolory, wszystko dobrze skadrowane! To genialne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają już dość podpisywania zdjęć na odwrocie bądź są zmęczeni noszeniem i odbieraniem zdjęć u fotografa.

Koszt jednego zdjęcia z podpisem, w rozmiarze 10×15 to39 groszy.

P1310781

Wywołujecie zdjęcia czy trzymacie je na płytach? 😉

 
P1310785

You may also like

44 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *