PARA-PARA-PARADISE


Witajcie Kochani,

Nie pamiętam już kto, ani kiedy nauczył mnie wierszyka, który brzmiał „jakoś tak”:

,,Ziemio nie chcemy, abyś była zniszczona, chcemy abyś była cała zielona, więc przysięgę Ci składamy, że zniszczyć Ciebie nie damy!”

Możliwe, że coś pokręciłam. Tak czy inaczej, przychodzę dzisiaj do Was, aby pokazać Wam EKO rozwiązanie, które podbiło moje serce.

USE BAG na auto śmieci

 

P1310434

Use Bag to eko torba do zawieszenia na drążku do zmiany biegów, hamulcu ręcznym, bądź na zagłówkach. W pierwotnym zamyśle ma służyć, jako samochodowy kosz na śmieci. Każdy z nas wie, ile podczas jednej podróży gromadzi się biletów parkingowych, gum do żucia, ulotek, czy ogryzków. Wyrzucanie wszystkich do jednego estetycznego worka, zdecydowanie pomaga utrzymać czystość w samochodzie.

http://usebag.pl/images/road_circel.pngZ łatwością zmieścisz w niej pięć pustych opakowań
po papierosach, cztery pogniecione kartki formatu A4
lub dwadzieścia pięć biletów parkingowych. W Polsce jest ponad
18 milionów samochodów. Jeżeli tylko, co setny kierowca wyrzuci przez okno bilet parkingowy lub paragon za paliwo to jednego dnia zbierze się na ulicy ponad 180.000 sztuk drobnych śmieci!
A to i tak optymistyczne wyliczenie.

http://usebag.pl/images/torebka_do_samochodu.png

Moi bliscy wykorzystują ją również jako organizer na zapalniczki i długopisy oraz jako etui na GPS. Tak czy inaczej jest to rozwiązanie, które pomaga utrzymać ład i porządek w samochodzie. Ale, nie tylko! Wyobraźmy sobie, jaka sterta śmieci jest codziennie wyrzucana przez okno i zalega na ulicach – trując Nas i stwarzając zagrożenie dla Naszego zdrowia.

P1310444Torba jest w 100% wykonana z eko materiału, można ją wielokrotnie wykorzystywać, a nawet prać, co przedłuży jej życie.

Polipropylenowa włóknina typu spunbond z której wykonane są Use Bags jest recyklingowana, rozkłada się naturalnie i całkowicie spala bez wytwarzania trujących substancji.

P1310438

Dodatkowo z przodu torby (gdzie obecnie widnieje logo Use Bag) można umieścić swoje logo oraz dane kontaktowe. W ten sposób torba staje się świetną reklamą, dużo lepszą niż tradycyjne ulotki. A takie torebki my blogerki możemy rozdawać podczas spotkań z fanami i firmami 🙂 Niech wszyscy wiedzą, że szanujemy planetę!

http://usebag.pl/images/environmental_protection.jpgZamów  bezpłatne próbki: KLIK

Co myślicie o tym rozwiązaniu?

P1310448

You may also like

21 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *