Jak zadbać o bezpieczeństwo swoich stóp na wakacjach?

 Słoneczne, pełne atrakcji, a co najważniejsze bezpieczne – takie powinny być udane wakacje każdego dziecka, ale też dorosłego.  Aby wypoczynek był pomyślny i niezapomniany, pamiętajmy o bezpieczeństwie nie tylko w górach, nad wodą, ale też w podróży.

dyplomy 1Bezpieczeństwo w górach:

Oprócz olejków i kremów do opalania, nakrycia głowy (kapelusze i czapy przeróżne), nie zapomnij spakować do walizki wygodnych butów. Dla traperów i amatorów górskich wycieczek, polecamy doskonałe buty turystyczne, świetnie spisujące się w dalekich wycieczkach. Zadbaj o swoje stopy, nie pozwól by odciski i niedopasowane buty zepsuły Twój urlop.

dyplomy 2

Po długich wędrówkach masz chęć wskoczyć w wygodne klapki, aby Twoje stopy odpoczęły.

Pamiętaj! Wchodząc pod prysznic zawsze wkładaj klapki – nie pozwól by Twój urlop uprzykrzyły nieprzyjemne infekcje stóp. Dlatego używaj przewiewnych i wygodnych butów, które zapewnią dobrą wentylację i nie ścieśniają palców, a więc przestrzenie między nimi mogą swobodnie oddychać. Noś obuwie z naturalnych tworzyw, a w lecie sandały, klapki, buty bez palców i pięt. Chłodna kąpiel, masaż i odpowiednie kosmetyki do stóp oraz dopasowane obuwie stanowią nieodzowny element całkowitej pielęgnacji i zadbania o nasze nogi. Solidnie wykonane buty, doskonale pasują do użytku codziennego, do nieoficjalnego ubioru. Początkowo stworzone jako obuwie, których używamy po treningu lub na basenie – mogą śmiało służyć jako obuwie plażowe oraz casualowe.

klapky
Bezpieczeństwo na basenie:
Bezpieczeństwo na basenie i pod prysznicem to podstawa. Przed wejściem na pływalnię, pamiętaj by włożyć klapki basenowe. O poślizg w ogóle nie jest trudno dzieciom, ale zdarza się to też dorosłym! Zachowaj podstawy bezpieczeństwa i BHP.
szkółka 8Jeśli wybierasz się pierwszy raz na basen, na naukę pływania nie zapomnij zabrać ze sobą niezbędnych rzeczy:

– kąpielówki, strój (jednoczęściowy – dla dziewcząt),

– czepka
– ręcznika
– klapek (często ignorowane i zapominane).

szkółka 13Lato w mieście:

Bądź glamour tego lata. Jeśli czujesz, że Twoje stopy są na skraju wytrzymałości – zmień buty na wygodniejsze. Kto powiedział, że płaskie buty nie są kobiece? Idealne na lato, doskonałe – dopasowują się do stopy, wygodne i praktyczne – klapki anatomiczne.

Łączą one zalety zwykłych japonek z wyprofilowaną podeszwą, która zapewnia komfort i zdrowie. Takie buty są nie tylko ładne i modne, ale do tego zdrowe!

szkółka 17Tekst powstał we współpracy z Panią Aleksandrą Dul, opiekunem medialnym sklepu mojenowebuty.pl

szkółka 19

You may also like

24 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *