Jak zadbać o bezpieczeństwo swoich stóp na wakacjach?

 Słoneczne, pełne atrakcji, a co najważniejsze bezpieczne – takie powinny być udane wakacje każdego dziecka, ale też dorosłego.  Aby wypoczynek był pomyślny i niezapomniany, pamiętajmy o bezpieczeństwie nie tylko w górach, nad wodą, ale też w podróży.

dyplomy 1Bezpieczeństwo w górach:

Oprócz olejków i kremów do opalania, nakrycia głowy (kapelusze i czapy przeróżne), nie zapomnij spakować do walizki wygodnych butów. Dla traperów i amatorów górskich wycieczek, polecamy doskonałe buty turystyczne, świetnie spisujące się w dalekich wycieczkach. Zadbaj o swoje stopy, nie pozwól by odciski i niedopasowane buty zepsuły Twój urlop.

dyplomy 2

Po długich wędrówkach masz chęć wskoczyć w wygodne klapki, aby Twoje stopy odpoczęły.

Pamiętaj! Wchodząc pod prysznic zawsze wkładaj klapki – nie pozwól by Twój urlop uprzykrzyły nieprzyjemne infekcje stóp. Dlatego używaj przewiewnych i wygodnych butów, które zapewnią dobrą wentylację i nie ścieśniają palców, a więc przestrzenie między nimi mogą swobodnie oddychać. Noś obuwie z naturalnych tworzyw, a w lecie sandały, klapki, buty bez palców i pięt. Chłodna kąpiel, masaż i odpowiednie kosmetyki do stóp oraz dopasowane obuwie stanowią nieodzowny element całkowitej pielęgnacji i zadbania o nasze nogi. Solidnie wykonane buty, doskonale pasują do użytku codziennego, do nieoficjalnego ubioru. Początkowo stworzone jako obuwie, których używamy po treningu lub na basenie – mogą śmiało służyć jako obuwie plażowe oraz casualowe.

klapky
Bezpieczeństwo na basenie:
Bezpieczeństwo na basenie i pod prysznicem to podstawa. Przed wejściem na pływalnię, pamiętaj by włożyć klapki basenowe. O poślizg w ogóle nie jest trudno dzieciom, ale zdarza się to też dorosłym! Zachowaj podstawy bezpieczeństwa i BHP.
szkółka 8Jeśli wybierasz się pierwszy raz na basen, na naukę pływania nie zapomnij zabrać ze sobą niezbędnych rzeczy:

– kąpielówki, strój (jednoczęściowy – dla dziewcząt),

– czepka
– ręcznika
– klapek (często ignorowane i zapominane).

szkółka 13Lato w mieście:

Bądź glamour tego lata. Jeśli czujesz, że Twoje stopy są na skraju wytrzymałości – zmień buty na wygodniejsze. Kto powiedział, że płaskie buty nie są kobiece? Idealne na lato, doskonałe – dopasowują się do stopy, wygodne i praktyczne – klapki anatomiczne.

Łączą one zalety zwykłych japonek z wyprofilowaną podeszwą, która zapewnia komfort i zdrowie. Takie buty są nie tylko ładne i modne, ale do tego zdrowe!

szkółka 17Tekst powstał we współpracy z Panią Aleksandrą Dul, opiekunem medialnym sklepu mojenowebuty.pl

szkółka 19

You may also like

24 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *