Szczęśliwi Ci, którzy mają siebie i swój świat, nie przejmując się tym, co myślą o nich inni


Witajcie Kochani,

W sobotę oficjalnie stałam się narzeczoną, no i mam narzeczonego. To był cudowny wieczór i przepiękne wydarzenie. Udaliśmy się do magicznej restauracji na wrocławskim rynku. Raczyliśmy się czerwonym winem, owocami morza… aż nagle mój ukochany podarował mi książkę z napisem „Enjoy”, otworzyłam ją, a w środku był… pierścionek! Zaraz potem usłyszałam: „Czy zostaniesz moją żoną?” Drżały mi ręce i łamał mi się głos… odpowiedziałam TAK. A książka to roczne wydanie mojego bloga w wersji papierowej. (Są to same wstępy, bez recenzji i zdjęć). Coś pięknego… Kawał mojego życia.

Zostawiam Wam kilka zdjęć z tego dnia:

12DSC_0045

Tymczasem plany dotyczące ślubu nabrały niesamowitego tempa. Mam przyjemność pokazać Wam retro słomki, które na pewno pojawią się na przyjęciu:

Party-Party

P1310356P1310349P1310357P1310364P1310367P1310361

Za serce chwycił mnie fakt, że są papierowe! Kojarzą mi się ze słomkami, które milion lat temu posiadała moja babcia. (A wiadomo, że wspomnienia z dzieciństwa są magiczne). Utrzymane w klimacie retro będą piękną ozdobą stolika ze słodyczami i stołów przygotowanych dla dzieci. Przede wszystkim będzie bardzo oryginalnie i kolorowo! A sam fakt, że są eko jest the best!

Są bardzo trwałe, nie rozklejają się podczas picia zimnych i ciepłych napoi.

Inspiracje:

Jak Wam podoba się ten pomysł?

You may also like

22 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *