Najtrudniejszy moment w życiu kobiety. Kiedy pomaluje paznokcie i zachce się jej siku.

Cześć Kochani,

Kiedy wszyscy skończyli gratulować mi zaręczyn i witać mnie w cudownym gronie narzeczonych- zaatakowała mnie masa wątpliwości. Czyli, skoro mam już magiczny krążek na palcu to mogę przestać o siebie dbać? Może czas pokazać mu się od strony ‚saute’? A gdyby tak… zacząć golić nogi raz na tydzień, albo pachy. Hmmm… A może właśnie teraz powinnam udowodnić całemu światu, no i jemu, że dobrze zrobił i wprowadzić wzmożony plan pielęgnacyjny do swojego życia? Hmm.. z tej całej niepewności postanowiłam pomalować paznokcie i ubrać sukienkę.


P1310608P1310594P1310627P1310634Mój pomocnik:
P1310587

Granitowy lakier do paznokci „One Colour Granite & Pepper”, biały.

Białe paznokcie są bardzo wymagające. Płytka musi mieć idealny kształt, a każde odpryśnięcie i nierówność widać od razu. Nie ma lekko. Jednak dodatek w formie czarnego pieprzu doskonale maskuje nierówności i „odchyły” od normy. To świetna propozycja dla wygodnych kobiet, które w niczym nie chcą odstawać od swoich modnych koleżanek.

Jak dla mnie rewelacja, jednak wiem, że nad zdolnościami manicure powinnam jeszcze sporo popracować, bo paznokcie nie są idealnie pomalowane. Ale, przecież nie od razu… Kraków, czy coś.

Dobranoc, Enjoy!

PS Co sądzicie o białym lakierze? Hit czy kit? A może kojarzy Wam się z korektorem? 🙂

You may also like

19 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *