Trzymaj się z daleka od ludzi, którzy kwestionują twoje marzenia. Mali ludzie zawsze tak robią, jednak naprawdę wielcy powodują, że czujesz, że Ty też możesz być wielki.


Cześć Kochani,

Nie spałam dzisiaj do czwartej. Leżałam w łóżku i rozmyślałam. Wymarzyłam sobie okładkę swoich opowiadań, wstęp, spis treści, kartkę po kartce… Wszystko zdaje się być idealne i skrojone na miarę mojej dualistycznej osobowości.  Tak bardzo chciałabym dostać to stypendium i je wydać. Chciałabym, aby każdy chociaż na chwilkę, trzymając moją książkę „przeszedł się w moich butach po niesamowicie roztargnionej rzeczywistości”. W październiku dowiemy się co jest mi pisane.

Tymczasem zostańmy już w temacie butów:

MOJE NOWE BUTYETHNIC SAND FEM IPANEMA

P1310203

Wyzwanie, które sobie ostatnio postawiłam, czyli codzienne przynajmniej 7km spacery to niemałe wyzwanie. Szczególnie jeżeli chodzi o wybór odpowiednich butów; muszą być wygodne, nie mogą obcierać, uwierać, ani się wżynać. Powinny być przewiewne. Ze względu na wysokie temperatury nie mogą również powodować pęcherzy i odparzeń. W tych sandałkach przebyłam już ponad 21 km i nie mam im nic do zarzucenia. A zdjęcia zostały wykonane na jednej z moich wędrówek. Jestem zadowolona!

P1310204

W całości wykonane są z gumy, która naprawdę nie powoduje odparzeń, ani obtarć! Dla mnie jest to ogromne zaskoczenie. Podeszwa wykonana z tworzywa syntetycznego mimo długich kilometrów nie zdziera się i jest bardzo przyjazna dla stopy. Uwierzcie mi, że nie męczą się one nawet na tak długich spacerach.

P1310212

Całość do złudzenia przypomina wykonanie z rzemienia, jednak jest to dużo trwalsze tworzywo. (Przyjrzyjcie się teraz podeszwie, tak wygląda po 21km w różnych warunkach; trawy, kamienie, żwir, piach.) Sznurek koło kostki nie jest przymocowany na stałe i jeżeli ktoś ma życzenie może go swobodnie zdjąć.

P1310228

Kilka słów o producencie owych sandałków:

Japonki iPANEMA – to jeden z największych ambasadorów Brazylii na świecie. Pełne egzotycznych kolorów, kobiecych wzorów i brazylijskiej energii. Słynne jak ich imienniczka – plaża Ipanema oraz nie mniej popularne niż brazylijska piękność, modelka Gisele Bündchen, będąca od lat twarzą marki. Z myślą o niezobowiązującej i radosnej atmosferze plaży firma Grendene w 2001 stworzyła markę iPANEMA, która uosabia styl i radość życia mieszkańców Brazylii. Stylowe klapki iPANEMA już od kilku sezonów zawładnęły ulicami miast na całym świecie i dawno wyszły poza plażę – komponując się znakomicie z wieloma stylizacjami i wędrując na stopach fashionistek w Rzymie, Paryżu, czy Warszawie.  Splendoru marce dodaje fakt, iż część kolekcji już od kilku sezonów projektowana jest przez słynną modelkę Gisele Bündchen – co daje iPANEMIE szczególne miejsce w świecie mody. Współpraca między marką iPANEMA i Gisele Bündchen, rozpoczęła się w 2002 roku, kiedy Gisele dopiero stawiała pierwsze kroki w historii światowej mody. Z iPANEMĄ podpisała ona swoją pierwszą i jedyną umowę licencyjną. Do tej pory ukazało się już 10 kolekcji linii iPANEMA Gisele Bündchen. Marka iPANEMA należy do koncernu Grendene – największego producenta obuwia w Brazylii, obecnego w ponad 90 krajach na świecie i dysponującego mocą produkcyjną wynoszącą 200 milionów par butów rocznie. Grendene jest jednym z liderów w świecie mody i komfortu, ponadto jest mocno zaangażowane w sprawy społeczne i kulturalne – wspierając liczne projekty – oraz w ochronę środowiska – firma przetwarza 100% odpadów PCV powstających w jej fabrykach i przeznacza część dochodów na działania proekologiczne.

P1310231

Sandałki okazały się bardzo trwałe, wygodne i praktyczne. Ich design jest klasyczny, przez co nie wyjdą z mody jeszcze przez wiele sezonów. Gorąco polecam- jestem z nich bardzo zadowolona.

header

You may also like

26 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *