Twarz kobiety panierujemy kolejno w: kremie, podkładzie, fluidzie, pudrze, różu…


Witajcie Kochani,

O 04:03 nad ranem przychodzę do Was z masą pozytywnych informacji. Po pierwsze: w tym miesiącu na dobre zamieszkam w mojej przychodni i mam nadzieję, że uda mi się zrobić wszystkie niezbędne badania. Po drugie: mój facet coraz częściej mówi o zaręczynach. A po trzecie otrzymałam tytuł VIS za pracę naukową (Very Important Student).

Szanowni Państwo,
Komisja ds. VIS na posiedzeniu w dn. 27.06.2014 r. przyznała Państwu tytułu VIS naukowy.
Gratulujemy!
Jednocześnie informujemy, że wnioski o stypendia celowe zostaną rozpatrzone na początku nowego roku akademickiego.
Z poważaniem
Justyna Bacińska
Biuro Organizacji Dydaktyki
e-mail: stypendia@swps.edu.pl

Tymczasem mam niezmierną przyjemność przedstawić Wam KOSMETYK WSZECH CZASÓW!

Witamina C w żelu

P1310011

Efekt po trzytygodniowym, codziennym stosowaniu tego żelu powalił mnie na kolana. Jestem zachwycona i już chyba nigdy nie zaprzestanę maziania się witaminą C. Produkt przerósł moje wszelkie oczekiwania.

W tej niepozornej buteleczce kryje się przepis na idealną cerę. Z ręką na sercu polecam każdej z Was i już piszę o, co mi tak naprawdę chodzi… 🙂

P1310013

Byłam przerażona kiedy przeczytałam, że to żel… Nienawidzę kiedy skóra się lepi, świeci, a kosmetyk jest wyczuwalny przez cały dzień i noc. Ku mojemu zaskoczeniu vitamin c gel wchłania się błyskawicznie, nie pozostawiając lepkiej warstwy na skórze (!) Spokojnie można się pomalować, czy użyć właściwego kremu. To dla mnie fenomen, nie spotkałam się jeszcze z żelem, który zachowuje się jak krem.

Efekt już po pierwszym użyciu zauważył mój facet (a to coś niespotykanego!) Stwierdził, że mam bardziej promienistą i świetlistą cerę. 🙂 Sama dostrzegłam dużo więcej plusów.

P1310020

Moja cera stała się jaśniejsza, a jej koloryt jest wyrównany, „worki” pod oczami zmniejszyły się o co najmniej 60%! Wszelkie wypryski występują w pojedynkę i to bardzo rzadko. (A przecież mam cerę skłonną do zanieczyszczeń i łojotoku!) Twarz jest idealnie nawilżona i mimo częstych peelingów nie łuszczy się. Jest idealnie gładka.

P1310019

Cudowny zapach cytrusów to idealne dopełnienie do powalających na kolana efektów.  Nie uczulił, nie szczypał, nie rolował się- był idealny.

P1310016

Witaminę C w żelu polecam każdej z Was. W szczególności tym, które borykają się z workami pod oczami, sporo palą, są zmęczone, ich cera jest szara i pozbawiona blasku. Świetnie poradzi sobie również z trądzikiem i przebarwieniami. Jesteście tego warte!

You may also like

17 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *