My kobiety kochamy buty, bo nawet jeśli przytyjemy to one i tak będą dalej dobre.


Witajcie Kochani,

Postanowiłam dzisiaj posprzątać w swoich butach. To był błąd. Wyrzuciwszy wszystkie na środek, opróżniwszy trzy szafy nadal pojękiwałam, że brakuje mi co najmniej kilkunastu modeli. Ale, spokojnie zrobiłam już na nie miejsce- jedne butki wyrzuciłam, a pięć par zapakowałam do kartonika z napisem „buty na zimę” i jutro mój luby zniesie je do piwnicy.  W takim sposób dorobiłam się miejsca na kolejne sześć modeli.

Tymczasem przed Wami jedne z najnowszych, które dzisiaj oficjalnie dostały swoje miejsce w szafeczce:

RIDER

Model: Zen II, 81171-22531

P1310060Wysoce praktyczne i wysoce wygodne, prawdziwy hit na lato (upalne lato, które często objawia się obtarciami i podrażnieniami stóp).

Blisko rok temu nauczyłam się, że szpilki +10cm nie nadają się na temperaturę +40… W gorące popołudnie zmierzałam na wymarzoną randkę, w wymarzonych czerwonych sandałkach, których cienki słupek zapadał się w rozgrzany asfalt. Zniszczyłam i chodnik i buty.

Nauczona doświadczeniem wybieram baletki.

P1310068

Są leciutkie (145g), co przy wysokich temperaturach odgrywa znaczącą role. Bardzo wygodna wkładka (profilowana, komfortowa pianka EVA) sprawia, że stopa odpoczywa przez cały dzień. Można w nich chodzić i chodzić… 🙂 A co najważniejsze stopa się w nich nie poci 🙂

Pianka EVA to spieniony kopolimer etylenu i octanu winylu o ciężarze 100 kg/m3.Jest bardzo elastycznym porowatym tworzywem posiadającym doskonałe właściwości amortyzujące,ochronne,izolujące, ozdobne.

P1310057

Sportowy, lekki i niezobowiązujący styl idealnie wpisuje się w wakacyjne trendy ulicy. Świetnie wyglądają zarówno do spodenek, jak i do sportowych sukienek i spódniczek. A czerń, jak to czerń… dobra na wszystko 🙂 Są wysoce użyteczne!

P1310053

Co do podeszwy; zdaje się być wieczna i nie do zdarcia. Ogromny plus (!) Chyba nie ma baletek, które przeżyłyby  ze mną dłużej niż miesiąc. Najczęściej podeszwa się zdziera albo odkleja. Myślę, że tych sportowych baletek nic nie ruszy. W tym przypadku podeszwa jest wykonana z wysokogatunkowego tworzywa syntetycznego.

P1310050

Gorąco polecam wszystkim tym, którzy cenią sobie wygodę i prostotę! A także tym, którzy lubują się w trwałych butach.

Zapomniałabym! Ten model jest również przystosowany do chodzenia po kamienistej plaży. (No to gdzie jedziemy na wakacje?)

P1310072

Zostały wyprodukowane w Brazylii, dlatego możemy być pewni, że nie są to kolejne chińskie buty, które odparzą albo zafarbują nam stopę. (No i nie pachną, jak tandeta i plastik) 🙂

P1310056P1310053

Kończąc zapraszam Was na konkurs:

header

You may also like

25 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *