Życie jest jak kuchnia, aby zrobić w niej cokolwiek, trzeba pobrudzić ręce.


Cześć kochani,

Przeklęty piątek trzynastego. Koszmary noce miałam godne niejednego filmu Johna Carpentera, Romero, czy też  Alfreda Hitchcocka. Obudziłam się zlana potem, z dreszczami i krzykiem na ustach. Zaraz potem obdzwoniłam wszystkich moich bliskich z pytaniem: ,,Odebrałeś/łaś telefon to znaczy, że żyjesz, prawda?” Nikomu nic się nie stało, dziwne… W moim śnie większość z nich umarła od uderzeń żelazkiem, dźgnięć tępym nożem, a wszyscy skończyli z wydłubanymi oczami przez tandetnie wyglądające tipsy.

Witam w moim słodkim świecie.

Tymczasem ponownie zapraszam Was do mojej kuchni:


 

Naklejka do kuchni

P1300809

Chcąc nie chcąc, od dzisiaj mam smaczną kuchnie (no i trochę też romantyczną; powiadają, że język francuski, jest językiem miłości.)

Podoba mi się bardzo, napis idealnie pasuje pod kolor mebli, a całość świetnie ożywia kuchnie. (Odważni mogliby dodać, że ją personalizuje.)

Trzeba naprawdę blisko podejść, aby odkryć, że to naklejka. Brak pęcherzyków powietrza i idealnie gładka ściana sprawiają, że kompozycja wygląda na namalowaną.

P1300812

Co, prawda nie odważyłam się jej przykleić (jestem zbyt roztrzepana), ale towarzyszyłam i dzielnie obserwowałam mozolny proces przyklejania tego cuda.

Naklejka przybyła do Nas w częściach:

Powycinaliśmy, wymierzyliśmy, kleiliśmy i się udało.  Na całą naklejkę naklejona była folia transportowa- to zdecydowanie ułatwiło zadanie. Ostatecznie wyszło perfekcyjnie, co do milimetra.

P1300808

To wyjątkowa i oryginalna ozdoba ściany. Monotonna powierzchnia zyskała zupełnie nowy wymiar. Taki sam wzór można zamówić, jako szablon malarski. Ja jednak zdecydowałam się na matową naklejkę samoprzylepną. Występuje niemal, że w każdym kolorze i jest możliwość doklejenia cyrkonii.

Jestem bardzo zadowolona z mojej odświeżonej kuchni! Sklep polecam każdemu! Dobry kontakt, szybka wysyłka i Pani, która rozwiała każdą moją wątpliwość.

Jak Wam się podoba?

You may also like

22 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *