Życie jest jak kuchnia, aby zrobić w niej cokolwiek, trzeba pobrudzić ręce.


Cześć kochani,

Przeklęty piątek trzynastego. Koszmary noce miałam godne niejednego filmu Johna Carpentera, Romero, czy też  Alfreda Hitchcocka. Obudziłam się zlana potem, z dreszczami i krzykiem na ustach. Zaraz potem obdzwoniłam wszystkich moich bliskich z pytaniem: ,,Odebrałeś/łaś telefon to znaczy, że żyjesz, prawda?” Nikomu nic się nie stało, dziwne… W moim śnie większość z nich umarła od uderzeń żelazkiem, dźgnięć tępym nożem, a wszyscy skończyli z wydłubanymi oczami przez tandetnie wyglądające tipsy.

Witam w moim słodkim świecie.

Tymczasem ponownie zapraszam Was do mojej kuchni:


 

Naklejka do kuchni

P1300809

Chcąc nie chcąc, od dzisiaj mam smaczną kuchnie (no i trochę też romantyczną; powiadają, że język francuski, jest językiem miłości.)

Podoba mi się bardzo, napis idealnie pasuje pod kolor mebli, a całość świetnie ożywia kuchnie. (Odważni mogliby dodać, że ją personalizuje.)

Trzeba naprawdę blisko podejść, aby odkryć, że to naklejka. Brak pęcherzyków powietrza i idealnie gładka ściana sprawiają, że kompozycja wygląda na namalowaną.

P1300812

Co, prawda nie odważyłam się jej przykleić (jestem zbyt roztrzepana), ale towarzyszyłam i dzielnie obserwowałam mozolny proces przyklejania tego cuda.

Naklejka przybyła do Nas w częściach:

Powycinaliśmy, wymierzyliśmy, kleiliśmy i się udało.  Na całą naklejkę naklejona była folia transportowa- to zdecydowanie ułatwiło zadanie. Ostatecznie wyszło perfekcyjnie, co do milimetra.

P1300808

To wyjątkowa i oryginalna ozdoba ściany. Monotonna powierzchnia zyskała zupełnie nowy wymiar. Taki sam wzór można zamówić, jako szablon malarski. Ja jednak zdecydowałam się na matową naklejkę samoprzylepną. Występuje niemal, że w każdym kolorze i jest możliwość doklejenia cyrkonii.

Jestem bardzo zadowolona z mojej odświeżonej kuchni! Sklep polecam każdemu! Dobry kontakt, szybka wysyłka i Pani, która rozwiała każdą moją wątpliwość.

Jak Wam się podoba?

You may also like

22 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *