To uśmiech sprawia, że stajesz się wyjątkowy


Witajcie kochani,

Jest 19:21, na dworze wciąż 34’C. Umieram i topię się jednocześnie. Ale, lubię upał- dzięki niemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu i wydać całą resztę pieniędzy na kosmetyki, jedzenie i jeszcze raz kosmetyki. A nie znam kobiety, która kiedykolwiek powiedziała: „mam za dużo kosmetyków, nie będę w tym miesiącu już nic kupować.” Wczoraj już podałam sobie rączkę z sesją i uparcie wpatruję się w tablice historyczne z nadzieją, że wiedza sama do mnie przyjdzie.

Tymczasem; ładny uśmiech mam, komu go dam (?):

Tiande Naturalna niebianska doskonalosc

Pasta do zębów „Naturalne perły oceaniczne” 120g – 22zł

P1300757

Pasta do zębów chroni przed próchnicą, zapobiega pojawieniu się kamienia nazębnego, usuwa osad z powierzchni zębów, odświeża oddech, usuwa stan zapalny i chroni dziąsła przed podrażnieniem. Technologia wybielania White Bond sprzyja skutecznej eliminacji plam barwnikowych, przywraca zębom naturalną biel, nie niszcząc i nie odbarwiając szkliwa. Zawiera puder perłowy, który nasyca szkliwo zębów minerałami i je wzmacnia. Zalecana nie zależnie od wieku. Sposób użycia: Stosować 2 razy dziennie. Dzieci do 6 roku życia powinny czyścić zęby pod kontrolą dorosłych, pastą do zębów o wielkości groszku. Nie połykać.

Pasta jest bardzo wydajna, jedna tubka to około 320 użyć. Świetnie odświeża oddech, a jej smak jest wysoce neutralny. Ze względu na to, że naturalnie posiadam czyste i jasne zęby, nie zauważyłam procesu wybielenia. Zdecydowanie jednak dobrze radziła sobie z osadem z kawy i mocnej herbaty. Posiada bardzo dobry skład, mało składników chemicznych. Nie zauważyłam negatywnego oddziaływania na szkliwo, ani na dziąsła.

P1300754

Gęsta konsystencja sprawia, że pasta nigdy nie wylądowała na bluzce, w zlewie, czy na podłodze- twardo trzyma się szczoteczki do zębów 🙂

A oto efekty wybielenia, które pasta obiecuje:
Niestety do aspektu wybielania nie mogę się ustosunkować. Cała reszta bardzo na plus! 🙂

You may also like

17 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *