Przy­jacielem człowieka jest nie pies, jak­by się wy­dawało, lecz drzem­ka w te­lefo­nie komórkowym


Cześć kochani,

Wracając jeszcze do urlopu, który żywym płomieniem tli się w moim sercu- uwierzcie mi bądź nie, ale przez cztery dni, telefon nie służył mi do niczego innego, jak do „drzemkowania” i sprawdzania aktualnej godziny. Odcięcie się od wynalazków okazała się zbawienne dla mojego samopoczucia i związku. Jednakże, skłamałabym mówiąc, że mój telefon nie był na wyjeździe specjalnie chroniony. O jego bezpieczeństwo zadbała firma:

atrakcyjne ceny

Silikonowe etui S-CASE , czerwone

P1300061

Gdy dotarł do mnie pokrowiec uświadomiłam sobie, że jestem bardzo niezdecydowaną osobą. Bil Blass powiedział kiedyś: „When in doubt wear red”, a potem spojrzałam na swoje paznokcie, sukienkę, torebkę, portfel, telefon… wszystko czerwone, cholera jasna. Ale, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo przecież czerwony to kolor pożądania i miłości (więc może poderwę kogoś na swoje silikonowe etui?).

P1300062

Uczciwie przyznam, że jestem sierotą, a mój facet każdego dnia powtarza, że wstając z łóżka zaczynam balansować na krawędzi życia i śmierci, tudzież mój telefon również potrzebuje specjalnej ochrony, abym „przypadkiem” nie pozbawiła go życia. Dlatego nie kryję swojej radości, że boki etui  pokryte zostały chropowatą strukturą, która współgra z moimi liniami papilarnymi i tworzy w miarę pewny i stabilny uchwyt.

P1300065

Pokrowiec zapewnia mi dobrą ochronę przed uszkodzeniami i otarciami. Wycięcia pozwalają cieszyć się dostępem do przycisków i wszystkich złącz systemowych. Jest wygodny w użytkowaniu, stylowy i „Weroniko ochronny”. Dodatkowo łatwy w czyszczeniu!

P1300068P1300070

Prostota, elegancja, szyk i klasa! Polecam.

A Wy jak dbacie o swoje telefony?

You may also like

15 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *