5 miejsc w Internecie, w których możesz sprawić sobie (lub komuś) niespodziankę

Każdy z Nas lubi zaskakiwać i obdarowywać prezentami, aby ostatecznie raczyć się uśmiechem ukochanej osoby.  Wszystkim tym, którym jednak z trudem przychodzi wymyślanie oryginalnej niespodzianki przychodzą na pomoc sklepy internetowe, które przygotowały dla Nas ciekawe propozycje:

 

1) Glossybox.pl – serwis, w którym możesz otrzymać tajemniczy zestaw kosmetyków za 49 zł. W skład zestawu wchodzą zarówno próbki, jak i pełnowartościowe kosmetyki. Dobierane są do Twoich potrzeb na podstawie wypełnianych w serwisie ankiet. Zawartość paczki jest ujawniana dopiero w dniu premiery- zamawiając ją nie wiesz, co czeka Cię w środku. Zawartość kierowana jest do kobiet, choć zdarzają się specjalne edycje dla mężczyzn (Man box), dla młodych matek (Mom&Baby), czy dla przyszłych Panien Młodych (edycja Powiedz tak!).

2) Shinybox.pl – serwis, który działa na identycznej zasadzie jak Glossybox. To również tajemnicza paczka z kosmetykami w cenie 49 zł. Co miesiąc paczka o innej tematyce, np. Lovebox (na Walentynki), Fit&Shape (aby przygotować się na lato, by dobrze wyglądać w bikini) itp.

3) FJBOX.pl (skrót od nazwy Fashion Jewellery Box) – pudełko z tajemniczą biżuterią za 49,99 zł. Idealny prezent dla każdej kobiety, która kocha diamenty i oryginalne ozdoby.

4) Pysznapaczka.pl – jeśli jesteś mężczyzną i nie interesują Cię kosmetyki, a pragniesz zaimponować partnerce przygotowując kolację dla dwojga bądź świąteczny stół wigilijny to ta oferta jest dla Ciebie. Wszak najlepsi kucharze to Panowie- o czym świadczy przewaga kulinarnych show prowadzonych przez mężczyzn. PysznaPaczka.pl to tajemnicza kulinarna paczka typu Zrób To Sam z zestawem składników spożywczych, gadżetów kuchennych i kart z przepisami, w których możesz wykorzystać zawartość pudełka. Co miesiąc inna tematyka paczki (Walentynki, kuchnia włoska, grill/piknik, Wielkanoc itp.). Taka paczka może nauczyć Cię gotowania, jak również może poszerzyć Twoje kulinarne horyzonty, oczywiście, jeżeli żyjesz z tasakiem za pan brat.  Jeśli osoba obdarowywana jest miłośnikiem Magdy Gessler, Karola Okrasy, Pascala Brodnickiego, programu „Masterchef”, „Ugotowani” czy „Top Chef”, to ten prezent jest w 100% trafiony.

5) Chocolissimo.pl – któż nie lubi czekolady? Ale to nie jest zwykła czekolada. Mogą to być różne przedmioty wykonane z czekolady (np. „zestaw do golenia” dla mężczyzny, „kosmetyczka z kosmetykami” dla kobiety, mini-samochód itp.). Ale najlepszym prezentem i hitem jest Czekoladowy Telegram, czyli zestaw czekoladek ułożonych w dowolny ustalony przez napis. Mogą to być zarówno wyznania miłosne „Kocham Cię”, życzenia urodzinowe z liczbą, wyrazy sympatii dla koleżanki z pracy, uznanie dla szefa czy przeprosiny.

Mam nadzieję, że teraz wybór prezentu będzie dla Was o wiele łatwiejszy.

A może znasz inne przykłady serwisów oferujących ciekawe prezenty i niespodzianki?

You may also like

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *