Nie denerwuj kobiety, kiedy ma okres- no chyba, że sam chcesz krwawić


Cześć Dziewczyny,

Dzisiaj naskrobię kilka słów typowo w stronę kobiet. Z ręką na sercu i na matkę mą przyrzekając: znalazłam skuteczny środek przeciwbólowy na „te dni”. Nie znoszę łykać tabletek. Mój żołądek jeszcze bardziej tego nie lubi, a jakoś trzeba dawać radę. Dlatego:

Tiande Naturalna niebianska doskonalosc

Podpaski na krytyczne dni na bazie ziół

Podpaski zostały opracowane przez Państwowy Ośrodek Medycyny Chińskiej bazując na tradycyjnych metodach leczenia stosowanych od wieków w Chinach. W opracowaniu kierowano się zaawansowanymi medycznymi technologiami z wykorzystaniem opatentowanego środka FCM.

Nie wiem jak, nie wiem dzięki czemu, ale wiem, że ból jest zmniejszony o co najmniej 50%! Przykry zapach jest całkowicie zneutralizowany, a podpaska jest bardzo chłonna.

Cała podpaska jest nasączona ekstraktami z ziół i olejków eterycznych: czarnego pieprzu i drzewa herbacianego. (Co powoduje, że korzystnie wpływa na florę bakteryjną).  Wydziela bardzo przyjemne i odprężające uczucie chłodzenia- coś jak kąpiel w miętowej soli bądź kostkach lodu. Zdecydowanie rozkurcza mięśnie i ułatwia funkcjonowanie „w te dni”.

Bardzo sceptycznie podeszłam do tego produktu, a dzisiaj nie mogę wyjść z zachwytu. Polecam każdej z Was! Przełamcie się i spróbujcie czegoś nowego- warto!

A Wy jak radzicie sobie z bólem podczas okresu?

You may also like

30 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *