Cor­pus de­lic­ta – roz­koszne ciało

Witajcie kochani,

Wydaje mi się, że nie ma nic bardziej uwodzicielskiego od gładkiego, jędrnego kobiecego ciała i słodkiej czekolady. A już połączenie owego ciała z czekoladą jest mieszanką wybuchową, rozgrzewającą i zdecydowanie powalającą na kolana.

Z pełną odpowiedzialnością przedstawiam Wam:

Krem- żel pod prysznic czekoladowy

P1290980

Największym i w zasadzie jedynym rozczarowaniem był zapach. Czekolada- brzmi kusząco i zmysłowo, ale pachnie zbyt chemicznie. Nie powiem, nutkę czekoladową dało się wyczuć, ale kwintesencja została zabita przez wszystkie chemiczne dodatki. No niestety. Tym samym zapach nie utrzymywał się na skórze i nie uwodził… A zapowiadało się tak aromatycznie.

P1290981

Odchodząc jednak od zapachu i wad, muszę wspomnieć o jego właściwościach, głównie i przede wszystkim: relaksacyjne. Zaraz obok delikatne nawilżenie, wygładzenie (ze względu na drobinki, które zawiera żel) oraz działanie detoksykacyjne. Konsystencja bardzo nietypowa, coś jak gęsty kisiel 🙂 Tak naprawdę to żel pod prysznic, który ma imitować krem do pielęgnacji ciała na bazie olejku oliwnego i masła kakaowego.

A już zupełnie dodatkowo: kąpiel z dodatkiem tego żelu spowalnia procesy starzenia 🙂

P1290982

Mając jednak na uwadze zapach, nie mogę powiedzieć, aby był to 100% relaks i odprężenie. Niby taki szczegół, a jednak…  (Jeżeli któraś z Was miała do czynienia z produktami Bingo Spa- to musi kojarzyć tą chemiczną nutę zapachową).

Wracając do czekolady, ma bardzo dobry wpływ na skórę: zawiera cynk, magnez, wapń oraz jest bogatym źródłem witamin A,E,F,H i soli mineralnych.

P1290983

Reasumując: Jest to  przyjemny żel pod prysznic z delikatnym peelingiem. Wygładza i nawilża!

Razi mnie również to, że nie jest to zbyt wydajny produkt. 250ml w cenie 21zł. to przyjemność tylko na kilka kąpieli.

You may also like

16 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *