Żyjemy tylko po to, aby odkryć piękno. Wszystko inne jest jedynie sztuką oczekiwania.

Cześć,

Lubuję się w ludziach z pasją. Kocham podsłuchiwać rozmowy, w których to ludzie chwalą się sobie, ile dzisiaj udało im się osiągnąć w stronę samorealizacji. To banalne, ale cenię sobie siebie i to, że potrafię robić tysiąc rzeczy naraz, aby choć przez moment poczuć się spełnioną. I tak samo jest z biżuterią, uwielbiam, gdy tworzona jest z miłości do piękna:

Imre Bijoux to biżuteria tworzona z sercem, pasją i zamiłowaniem. Opakowana w przepiękne woreczki- idealna na prezent dla kogoś bądź dla samej siebie.

Wisior

P1290722-horz

Uwielbiam nietypowe ozdoby- coś, co ciężko jest znaleźć w zwykłym sklepie, czy też butiku. Musimy pamiętać, że biżuteria jest dopełnieniem Naszego stroju, Naszej osobowości, to podkreślenie całokształtu kilkoma błyskotkami. Nasza biżuteria to my.

Zakochałam się w moim martwym ptaku. Melancholijny wisiorek, który świetnie współgra z bluzą, ale też i z czarną koszulą. Dodaje mroku, tajemnicy, nietypowej aury. Jest esencją mojej osobowości i kruka, którego codziennie ze sobą dźwigam. Mój hit.

P1290693-horz

Jestem słodka, daję niebo… Bo kobieta zmienną jest! W poniedziałek lubię roztaczać aurę tajemnicy, we wtorek lubię być kiczowata, w środę męcząca, a w czwartek słodka. I nie ma tutaj żadnych reguł. Bądź co bądź, nietypowa i oryginalna bransoletka w rozmiarze XS- baaardzo podnosi mnie na duchu ten fakt. Z jeszcze bardziej nietypowymi przywieszkami: krzyż, skrzydła, sarenka, perła. Gdyby tak pokusić się o interpretację i odczyt metaforyczny… Wychodzi na to, że wszyscy kiedyś umrzemy, ale musimy pamiętać, że za życia jesteśmy perełkami, które unoszą się na skrzydłach i cieszą wolnością niczym sarny.

Dobra, piszę całkiem od rzeczy. Czas pokazać Wam kolejne cudeńko:

P1290688-horz

Jestem dzika… daję burzę. Z tym stwierdzeniem na bank zgodziłby się mój facet. Zresztą każda z Nas czasem lubi pokazać kły i udowodnić, że nie jest tą słabszą płcią. I właśnie na takie dni została stworzona ta ostra, jak brzytwa bransoletka. Tylko dla odważnych, dzikich i pełnych namiętności kobiet.  Zdecydowanie uwielbiam.

Biżuteria Imre ma w sobie pewną magię. Mam wrażenie, że doskonale rozumie dwoistą naturę kobiet i ich złożone potrzeby. To nie są uniwersalne dodatki, które ubierzesz na co dzień. To wyszukane propozycje, które podkreślą Twój charakterek w te szczególne dni, kiedy masz ochotę błyszczeć.

Wykonane z pasją, noszą się bez najmniejszego szwanku i lśnią na bardzo poprawnym poziomie.

Gorąco polecam.

 

You may also like

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *