Zapach jest językiem, który nie potrzebuje słów


Cześć kochani,

Są takie rzeczy, których po prostu nie umiem sobie odmówić. Czekolady z orzechami, gdy jestem na diecie. Świeżej ryby i białego wina. Oraz i przede wszystkim relaksu po ciężkim dniu. Najlepiej w wannie. Najlepiej w wannie z ciepłą wodą.  Najlepiej, z solami Natural Aromas.

P1290453

Co mnie w nich urzekło i dlaczego nie umiem sobie ich odmówić? Zapach.

Jako totalna zapachoholiczka, jestem wybredna i szukam produktów, które w 100% mnie zadowolą. Dlatego uwierzcie mi, że nie ma nic lepszego niż porządna aromaterapia po ciężkim dniu. Zakochałam się w zapachu świeżej mięty, mango i pomarańczy. A wręcz ubóstwiam je ze sobą łączyć, np. świeżą miętę z pomarańczą, a kwiat róży z truflami. Mega! Jest po prostu mega! Nie ma nic lepszego dla zmysłów. Zapach jest tak intensywny, że unosi się w całym mieszkaniu, a dodatkowo pozostaje na skórze przez całą noc. 🙂

P1290460
Zresztą… nie wiem jak Wy, ale ja jeszcze nigdy nie kąpałam się w różowej, zielonej bądź pomarańczowej wodzie. A te sole podczas rozpuszczania farbują wodę, co jest po prostu niesamowite. Najbardziej podobała mi się brązowa woda (zapach czekoladowy), miałam wrażenie, że kąpie się w roztopionej czekoladzie i czułam się zdecydowanie, jak pączek w maśle.
P1290463

Każda z Nas zasługuje na relaks i pielęgnacje ciała po każdym dniu. Relaksacyjne kąpiele zdecydowanie poprawiają humor, odprężają, dodają siły i przede wszystkim są cudowną nagrodą po ciężkim dniu.

Sól jest bogata w mikroelementy niezbędne do funkcjonowania i aktywności organizmu człowieka, nazywane ‚”pierwiastkami życia”. Skóra już po trzydziestu minutach staje się wygładzona, oczyszczona, napięta i pachnąca. A Nasz umysł już po pierwszej minucie rozpływa się w cudownej krainie niebytu… 🙂

P1290473

Sól nadaje się do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, dodatkowo przeciwdziała jej  starzeniu oraz wzmacnia lipidową barierę ochronną skóry.

Magiczne doznania zapachowe + polepszenie kondycji ciała = Natural Aromas.

P1290465

Nie ma bezpieczniejszego i przyjemniejszego sposobu, aby ukoić zmysły, pozbyć się zbędnych stresów, a także ulżyć zmęczonemu ciału. Jestem na TAK!

P1290466

You may also like

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *