My kitchen is seasoned with love


Witajcie kochani,

Powiadają miejsce kobiety jest w kuchni. Skoro już kultura, wychowanie i mój facet zmuszają mnie, abym tam przebywała – to nie mogę spędzać połowy swojego dnia w nudnym i nieatrakcyjnym pomieszczeniu. Oprócz letniego ogródka z warzywami, który mam zamiar stworzyć i świeżo odmalowanych ścian- potrzebuję też żywych kolorów (no i niesamowitych zapachów). O ile z zapachami nie ma problemu- dzisiaj pachnie mi pyszną ogórkową, to z kolorami był problem (ale, do czasu).

Przedstawiam Wam „detal”, który obecnie definiuję charakter mojej kuchni:

Szykowny obrus żakardowy August z nakładkami żakardowymi

P1290441Ktoś mi ostatnio powiedział, że miejsce tego cuda jest w salonie. Moim zdaniem to zupełna bzdura! Stół przy którym jesz, pijesz poranną kawę, czytasz książkę- musi być po prostu atrakcyjny. Przecież po to są dodatki, aby umilać Nam czas i sprawiać przyjemność. A wychowanie, które twardą ręką i mokrą ścierą wpoiła mi moja mama mówi o tym, że: ,,Przed posiłkiem należy wziąć tackę, postawić ją na obrusie, a potem spokojnie i bez gwałtownych ruchów spożywać posiłek. W przypadku kiedy „coś” skapnie na stół należy uciekać w podskokach bądź w pośpiechu zetrzeć ściereczką.” Sarkazm sarkazmem, ale od kilku dni bawię się w moją mamę i mój facet ma mnie już dość. Święty obrus.

P1290442Co do kolorystyki- ukochany bordowy, który w słońcu mieni się fioletem. Świetnie ożywia kuchnię, która ma beżowe ściany, bardzo jasne kafle i ciemne meble. Połączenie idealne. Jasne nakładki świetnie współgrają ze ścianami i w przyszłości będą idealnie dopełniać się z sążnie rozrośniętym ogródkiem.

P1290440

Dodatkowo jest bardzo lekki- przezroczysty wzór nie obciąża kuchni, nie dodaje jej wizualnej ciężkości. Polot, polot i jeszcze raz polot! Zdecydowanie jest to oryginalny obrus, który niewątpliwie jest piękną ozdobą mojego kuchennego stołu.

P1290444

Parametry:

wymiary obrusa: 130 x 200 cm

wymiary nakładek: 40 x 130 cm

cena: 50 zł

strona: http://kasandra.com.pl/

PS  Zdarzyło mi się już wykorzystywać solo beżowe podkładki na stoliku do kawy 🙂 Dlatego nie dość, że prezentuje się znakomicie to jest jeszcze bardzo praktyczny!

P1290446

Polecam w 100%! I przypominam, że warto odświeżyć swoje mieszkanko z okazji trwającej już WIOSNY! 🙂

You may also like

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *