Po­cie­szam się myślą, że zwierzęta ni­jakiej świado­mości nie mają, bo byłoby jeszcze więcej zroz­paczo­nych is­tot na świecie


Witajcie kochani,

Wiem, że część z Was ma ten sam problem, co ja: Jak mądrze wybrać pokarm dla swojego zwierzaka? Sklepy zasypują Nas okazjami, sloganami i różowymi saszetkami z napisami: ,,Samo zdrowie” bądź ,,Twój pies kupowałby…”. Nie wiem co kupowałby mój pies czy kot. Wiem, że pragnę wybierać świadomie i już nigdy napis „samo zdrowie” nie sprawi, że pozbawię portfela nastu złotych, a zwierzaka naładuję porządną dawką konserwantów.

,,Bo kiedyś to były inne czasy….”- no bo były! W miskach lądowały resztki zdrowego „ludzkiego” jedzenia i był spokój. A teraz kiedy trwa wojna konserwantów i polepszaczy  należy mieć oczy, uszy i serce szeroko otwarte.

Na rynku znajduje się dużo znanych marek psiej karmy i psich przysmaków. Marki te są znane z telewizyjnych i radiowych reklam. Lecz jeśli ktoś chciałby dać swojemu psu coś naturalnego i wartościowego, bezskutecznie szuka transparentnego i zdrowego pokarmu dla psa.

Z tego też powodu zdecydowaliśmy się, wyprodukować coś pożywnego i smacznego, co również dla właścicieli psów będzie przejrzyste i pewne.

O’Canis rezygnuje z wszelkich sztucznych dodatków, aromatów i konserwantów, a gwarantuje wyłącznie świeże składniki i przejrzysty skład.

Testerka nr 1: OWCZAREK NIEMIECKI LEILA

2Przed Wami wyjątkowo kochana i zarazem wybredna bestia. Żywność dla niej musi być specjalnie dobierana i przygotowywana, ponieważ jest alergiczką i cierpi na zespół drażliwego jelita. Ponad to uwielbia biegać, skakać i merdać ogonkiem przez co, jej dieta musi być również bardzo energetyczna. To zdecydowanie najbardziej przyjazny i łagodny owczarek niemiecki jakiego znam.

Zasmakowała w produktach takich jak:

5

O’Canis talarki z łososia są bardzo soczyste i są idealną karmą uzupełniająca dla psów.

Również tutaj zadbaliśmy o to, aby nasze O’Canis talarki z łososia były delikatnie suszone i zachowały wszystkie składniki odżywcze oraz wyśmienity smak. O’Canis talarki są bardzo poręczne i nie są tłuste w dotyku. Dzięki ich małym porcjom ( po 6 talarków w torebce) idealnie nadają się podczas treningu jako nagroda i zachęta do dalszej nauki. Poza tym nie zawierają substancji wabiących, cukru, wypełniaczy i sztucznych dodatków. O’Canis oferuje tutaj w 100 % smaczny i naturalny produkt.

Składy produktów, które pokazałam powyżej są niezwykle imponujące. Bardzo egzotyczne,  świetnie zbilansowane i przede wszystkim zdrowe. Zapoznajcie się z  ryciną, która pokazuje, jak złe karmienie może wpłynąć na psa.

4

O’Canis konina z warzywami i siemieniem lnianym jest kompletną karmą i oferuje Państwu wysokiej jakości świeże i naturalne składniki, rezygnując przy tym ze sztucznych aromatów, obcych protein, konserwantów i substancji barwiących. Dzięki delikatnej obróbce mokra karma jest wyjątkowo niedrażniąca. Poprzez optymalne zestawienie składników mokra karma gwarantuje wysoki poziom tolerancji i łatwość trawienia. Wysoki poziom dostępności biologicznej zapewnia niskie zużycie karmy. O’Canis konina z warzywami i siemieniem lnianym jest produktem w sosie własnym ze świeżym mięsem i idealnie nadaje się dla psów w każdym wieku.

Kształt, zapach i opakowania przysmaków sprawiają, że są one nie tylko atrakcyjne dla pupila, ale i dla człowieka. Większość z Nas ma problem z intensywnym zapachem produktów dla zwierząt,  w tym przypadku  jednak został on zneutralizowany do minimum- karmienie milusińskiego nie wiąże się już z negatywnym doznaniem zapachowym 🙂

A same nazwy produktów sprawiają, że nie jeden raz miałam ochotę skubnąć i sprawdzić, czy to przypadkiem nie jest delicja dla człowieka 🙂

3

Są to genialnie zbilansowane i stworzone produkty, które nie podrażniły delikatnego żołądka Leili. Oszalała na ich punkcie i czuwała przy szafce, gdzie je zostawiliśmy. Idealnie nadawały się na spacer, jako posiłek główny bądź też jako zdrowa i zajmująca przekąska! Były takie, które chapnęła na raz i takie, które chowała pod łóżko na później. Opakowania są bardzo praktyczne, łatwe do otworzenia i przechowywania.

Wartościowy skład, brak konserwantów oraz wszelkich polepszaczy sprawia, że do takich produktów chce się wracać i będziemy wracać. Polecam w 100%! Jakość i smak  zostały zmierzone nie tylko merdającym ogonkiem 🙂

Tester nr 2: Kot brytyjski Bąbel

1To dopiero jest wybredna i nonszalancka bestia. (Ale, koty, a szczególnie Brytyjczyki już chyba takie są- mają swoje ścieżki i tymi kocimi łapkami sobie po nich chodzą.) Tudzież Bąbi je co chce i wtedy, kiedy chce. Gardzi,  czym tylko może i w zasadzie również kiedy tylko może. (Obawiam się, że tej cechy nauczył się od swojej Pani.) Do miseczki z karmami O’Canis podchodził bardzo nieufnie i bardzo ostrożnie. Raz sprawdził łapką, czy go nie pogryzie, innym razem polizał- ostatecznie zjadł. Chyba był zadowolony bo się oblizał, a potem udał się na bardzo długą drzemkę.

Polecam również ze względu na świetnie zbilansowany skład, nietypowe dodatki oraz fakt, że po otworzeniu puszeczki nie była to „pasztetowa masa” tylko prawdziwe jedzonko. Dodatkowo zapach był na tyle łagodny, że stojąc w lodówce nie gryzł się z innymi potrawami.

Jako ciekawostkę przedstawie Wam również rycinę:

P1290013

W pełni świadomy swoich praw i obowiązków urokliwy zespół testerów (Leila, Bąbel i moja skromna osoba) poleca markę, chwali i zarzeka się, że posmakuje i Waszym milusińskim:  http://www.ocanis.pl/

Pamiętajcie, że wygląd Waszych zwierzaków, jest pierwszym sygnałem ostrzegawczym,  że w diecie może być coś nie tak! Zwracajcie uwagę na sierść, paznokcie i zęby! Na spacerze przyglądajcie się, co z Waszych zwierzaków wychodzi i analizujcie: co było dobre, a co nie do końca. Zaszkodzić można bardzo łatwo.

You may also like

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *