Ru­tyna za­bija kreatyw­ność, dla­tego często prze­meb­lo­wuję pokój i wra­cam do do­mu in­ny­mi ścieżkami

webcam-toy-foto18Cześć kochani,

Kobiety to kreatywne bestie. Nie lubimy siedzieć na tyłku dłużej niż tydzień czasu (no chyba, że akurat musimy dokończyć sezon ulubionego serialu, albo przeczytać stos książek). Idąc tym tropem siedziałam na tyłku dłużej niż tydzień czasu i z tego wszystkiego zaczęło mi już odbijać, więc zaczęłam bawić się w DIY. Czasem efekty były tak marne, że musiałam owy przedmiot zutylizować najszybciej jak się da, aby nie wpadł w ręce kogoś kto jeszcze zaczął by mnie oceniać. Z tego wszystkiego najbardziej podoba mi się mój organizer na biżuterię. Dzieło, które wykonałby 7latek na lekcji plastyki oraz staruszek z chorobą Parkinsona. Ale, czy ja kiedykolwiek mówiłam, że mam zdolności plastyczne?

Wzięłam deskę. Znaczy o 23 w nocy nakrzyczałam na mojego faceta: „Boże, ja mam tyle biżuterii ona się niszczy tak porozrzucana po kątach! Ja w tym w mieszkaniu nie mam nic dla siebie! Czy Ty już mnie nienawidzisz?!” I mój facet o 23ciej poszedł do piwnicy po deskę i gwoździe.

Do północy rypał w ścianę młotkiem, żeby przywiesić to cudo. Kiedy już dostawałam palpitacji serca oczekując na policję (hałasowaliśmy nieznośnie) mój mężczyzna odrzekł: nie mam wiertarki, nie da się.

Po 30 minutowej tyradzie dałam mu spokój. (Ale, tylko na kilka godzin!)

Rano zorganizował wiertarkę i owa płyta wisiała już na ścianie.

Potem wygoniłam mojego faceta krzycząc: ,,Można to było zrobić szybciej i na pewno lepiej! Ale, spoko, możesz sobie już iść.”

Wzięłam gwoździki, młotek i powstało takie dzieło:

P1290413Miało jednak ono wadę, która spędzała mi sen z powiek! (GRADACJA NAPIĘCIA). I właśnie wtedy na pomoc przyszła mi:
dt Dekoracyjna Taśma
 
P1290406
TADAM!
1TADAM NR 2:

2

I JESZCZE JEDNO TADAM:

3

Tak, to właśnie ja jestem posiadaczką tego cuda. Wiem, że jesteście zachwycone. Która z Was nie chciałaby mieć tego samego. (przyp. red. SARKAZM).

Najprawdopodobniej mój facet nigdy nie zrozumie mojego zachowania i niemalże codziennie obwieszcza mi, że ja to mam okres przez cały miesiąc. Ale, wierzcie mi lub nie to najukochańsza istotka in entire  galaxy. No bo który facet o 23ciej przywieszałby deskę, albo tak jak kiedyś o północy przemeblowywałby pokój? Z tego miejsca Cię pozdrawiam i informuję, że dzisiaj na obiadek są pierożki- wracaj do mnie szybko.

P1290419Dekoracyjna taśma spisała się na medal. Łatwo się przylepia i odlepia, a także nie sprawia kłopotów przy cięciu i  przycinaniu. Polecam miłośnikom DIY, wizjonerom i dekoratorom. A także każdej z Was! 🙂

You may also like

20 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *