Różnica między prawdziwymi, a zafałszowanymi wspomnieniami jest taka, jak w przypadku biżuterii: to fałszywe klejnoty wyglądają na prawdziwe, bardziej błyszczą.


Cześć Wam,

Od 12h godzin jestem na diecie. Właśnie się okazało, że herbatę, którą rano wypiłam mój Ukochany posłodził 3 łyżeczkami cukru! A ja bez mrugnięcia okiem, pół przytomna ją wypiłam. Dlatego właśnie lubię biżuterię, bo ona mimo przybywający kilogramów, rozstępów i cellulitu zawsze  będzie świetnie wyglądać. I szpilki, szpilki też lubię.

Przed Państwem komplet bransoletek robionych na zamówienie:

 

DSC01177

 

Koraliki są wykonane z kamieni półszlachetnych,  jadeit, marmurek, szkło czeskie.

Ja noszę każdą z nich osobno:

P1290393P1290390Tą lubię najbardziej. Zapięcie jest wykonane porządnie, a rzemyk jest elastyczny i dopasowuje się do każdego nadgarstka. (Czyli mogę tyć bez obaw). Diamencik mimo ciężkich prób i urazów przetrwał w jednym kawałku 🙂

P1290388Słodka, urocza, dziewczęca- cóż mogę napisać więcej? 🙂 I dla młodszej kobietki i dla tej starszej 🙂 Dobrze współgra z trampkami!

P1290380P1290381Z tą również się zżyłam- pasuje mi do czerwonych szpilek i czerwonej chustki. Idealne połączenie kolorystyczne na wiosnę.

Bransoletki są kreatywne, ciekawe i bardzo trwałe. Polecam każdej z Pań. Dodatkowo zachęcam do personalizowania swoich maleństw i spełniania marzeń w sklepie kaj-ko biżuteria. https://www.facebook.com/kajko.sklep

 

Która podoba się Wam najbardziej? 🙂

You may also like

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *