Dziękuje Wam włosy za to, że wyglądacie dobrze tylko wtedy, gdy nigdzie nie wychodzę.


Cześć Wam,

Tak to już chyba jest z Nami kobietami. Zawsze śpieszy Nam się do tego, czego nie mamy. W moim przypadku do prostych kasztanowych włosów, małej stópki i ciut szczuplejszych nóg. Właśnie! Będąc już w temacie obfitości moich nóg- znowu jestem na diecie. Jeszcze nie wiem ile dni na niej będę, bo w sumie nie wiem kiedy pojawi się dobra promocja na pizzę. Ale, jakby co, to dzisiaj zaczęłam.

Wracając do włosów, przedstawiam Wam kosmetyczny bubel:

hurtownia i sklep fryzjerski

Brocato Holdon Styling Gel żel do stylizacji 250ml

P1290352Obietnice producenta vs wiecznie krytykująca blogerka

Co to jest Holdon Styling Gel?

Żel Holdon Styling Gel należy do grupy pięciu klastycznych produktów Sama Brocato.  Zapewnia fryzurom bardzo wysoki stopień utrwalenia i stwarza wyjątkowe możliwości stylizacji i modelowania włosów. Nadaje włosom objętość i połysk oraz ułatwia ich rozczesywanie. Sprawia, że włosy są silniejsze, łatwiej się układają i dłużej zachowują swój kolor. Chroni przed promieniowaniem UV.

Na wstępie przedstawię Wam Sama Brocato:

A teraz mogę go już obsmarować na mało poczytnym polskim blogu. Odnosząc się do pierwszego cytatu: nie utrwala moich loków, wręcz przeciwnie obciąża je i powoduje, że wyglądam, jak mokry pudel znienawidzonej sąsiadki. (Nakładam go oczywiście odpowiednio mało). Nie stwarza mi żadnych możliwości stylizacyjnych, ani tym bardziej nie nadaje włosom objętości!!! Nie ułatwia rozczesywania, włosy nie są silniejsze i łatwiej się nie układają.

P1290356

Kiedy należy stosować żel Holdon Styling Gel?

Żel Holdon należy stosować przed oraz podczas suszenia i stylizacji włosów, aby wzmocnić włosy i ułatwić ich układnie.

Żel nałożony przed i podczas suszenia sprawia, że loki są posklejane i wiecznie wyglądają na mokre. Nie rozmawiałam z moimi włosami, czy zostały wzmocnione od wewnątrz, ale organoleptycznie stwierdzam, że chyba jednak nie.

P1290351 - Kopia

Co decyduje o wyjątkowości żelu Holdon Styling Gel?

Żel Holdon zapewnia trwałość fryzury oraz objętość i łatwość stylizacji włosów. Fryzurę można ułożyć palcami lub użyć do jej wymodelowania narzędzi do stylizacji termicznej, które umożliwią jeszcze większą swobodę stylizacji.

Niestety, aby moje loki były trwałe muszę używać znacznie silniejszych kosmetyków. Dodatkowo nie posądziłabym tego żelu o zwiększenie swobody stylizacji.

P1290353

Podstawowe składniki produktu to: Żel z aloesu barbadensis – ma właściwości odżywcze. Ekstrakt z morszczynu – zapewnia włosom połysk i ułatwia ich układanie. Hydrolizowana keratyna i proteiny pszeniczne – dodają włosom siły i objętości.

Brzmi uczciwie i fajnie, ale niestety- w którymś momencie coś ewidentnie zawiodło.

P1290358 - Kopia

Jak należy stosować:

 Rozprowadzić żel na wilgotnych włosach, koncentrując się na miejscach, które wymagają Mocniejszego modelowania. Ułożyć fryzurę palcami lub wymodelować ją. Żel można również stosować na suche włosy w celu wzmocnienia fryzury lub nadania jej zindywidualizowanego charakteru.

Opcje mieszania:

  • W celu uzyskania miękkości i połysku: 1 część żelu Holdon Styling Gel + 1 część odżywki Detangle Spray

  • W celu uzyskania połysku i utrwalenia: 1 część żelu Holdon Styling Gel + 1 część serum Shine Drops

  • W celu wzmocnienia tekstury włosów: 1 część żelu Holdon Styling Gel + 1 część kremu Texture Creme

 
Czytać ze zrozumieniem potrafię, więc wierzcie mi, że tak właśnie postępowałam.
Cena: 43,36 zł. – nigdy w życiu.
Niestety, oczekiwałam od tego produktu i od Sama Brocato znacznie więcej. Nie spisał się na długich cienkich lokach, więc nie będę pisać mu pozytywnej recenzji.
Gorąco polecam fanom takich fryzur:Trzymajcie się!

You may also like

2 komentarze

  • Jak dobrze, że mam proste włosy podatne na układanie! I na dodatek znalazłam w końcu fryzjerkę, która odmieniła życie moich włosów. WSZYSTKIE, powtarzam, WSZYSTKIE kosmetyki drogeryjne to wielkie gówno. Nie pomogły mi żadne tabletki i herbaty, a dobre kosmetyki bez chemicznego składu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *