Czy wyczuwasz ten piękny zapach namiętności?


Witajcie kochani,

Chyba każdy z Nas zwraca uwagę na zapach, szczególnie na zapach swojego ciała i ciała ukochanej osoby. Chcemy pachnieć kusząco, luksusowo i namiętnie. Chcemy roztaczać woń pożądania i pragnienia.

Zresztą… chyba po to jest zapach? Aby, uwodzić.

Ku Waszemu zaskoczeniu, dzisiaj nie będzie o perfumach, a będzie o peelingu, a dokładniej o jego czekoladowym zapachu, który przekształcił się w pożądanie.

Natural Aromas

P1290375

Mówi się, że dobry peeling powinien być taki… siaki i owaki. Ale, o jego właściwościach na samiutkim końcu. Muszę zacząć od jego zapachu. Ponieważ pachnie niczym najlepsza i najsłodsza mleczna czekolada in entire galaxy. Nie są wyczuwalne chemiczne nuty. Posiada za to cudowny zapach, który czuć na skórze przez całą noc, ranek i przedpołudnie! Zostaje na gąbce, w pościeli i na piżamce! Jest niczym najlepsze perfumy.

Uzależniłam się od niego tak mocno, że peelinguje się już w zasadzie co wieczór… Ale, spokojnie: staram się zmieniać partię ciała, żeby nie przeistoczyć się w suszony koperek.

I uwierzcie mi na słowo: czekolada, a szczególnie jej zapach jest idealnym afrodyzjakiem i idealnym początkiem długiej nocy.

P1290364Ponad to, doskonale wygładza i nawilża ciało. Stosowanie wieczornych balsamów jest już tylko i wyłącznie kwestią urzędową i umowną, która weszła w krew niczym mówienie dzień dobry sąsiadom. Wracając do zapachu: genialnie i jednogłośnie poprawia humor mi i mojemu facetowi. (Nie układa Ci się w związku? Sięgnij po ten peeling.)

P1290369

I niech nie zmyli Cię jego nazwa… to nie są kolejne obietnice rzucane na wiatr: to po prostu CZEKOLADOWE MARZENIE!

Ponad to peeling świetnie masuje, nie uczula wrażliwej skóry twarzy, posiada sporo drobinek i ma bardzo wygodne opakowanie. Aaa! No i jest mega wydajny!

P1290367

Reasumując: pięknie pachnę, mam gładką i nawilżoną skórę, a do tego humor wzniesiony na wyżyny. Czego chcieć więcej? Polecam.

You may also like

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *