Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak, jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem było wszystko.


Cześć Wam,

Sesja trwa, stres rośnie, czas ucieka. Praca wre, ale nie pali się w rękach. W lodówce brak światła, ale za to jest jedzenie. Kawa się skończyła, a do sklepu tak daleko. Paznokcie wołają o pomstę do nieba, a szafy nie otwieram bo boje się, że jej wnętrzności przywalą mnie i jeszcze nie daj Boże umrę. Szampana trzeba pić, bo dzisiaj pół roku mojej miłości, a żeby tego było mało w całym mieszkaniu jest piasek i kurz. Ale, skoro kurz leży to i ja poleżę.

Tymczasem, opowiem Wam historię o mojej cerze:

Naturalne Suplementy Diety - SANAVITA sklep internetowy

Wybrałam się ostatnio do dermatologa- myślę sobie, że czas najwyższy, że latka lecą, a twarz ciągle nie jest idealna. Jedna maść, druga maść, jakiś żel, tonik- rachunek w aptece powalił mnie na kolana i potrzebny był plastikowy kubek niejakiej zimniej wody Eden. Nie w jednym, a w dwóch zdruzgotanych kawałkach dotarłam do mieszkanka i się zaczęło: rano, wieczorem, rano, wieczorem i znowu rano- smarowanie, wchłanianie, smarowanie, wchłanianie. I nim się obejrzałam mogłam zrywać płatami skórę ze swojej twarzy. Wyglądałam niczym przesuszony na wiór kawałek mięsa. Myślę sobie: Co tu zrobić? Ani wyjść, ani się położyć.

Kobieca desperacja sięgnęła zenitu kiedy chciałam popełnić samobójstwo łyżeczką od herbaty. W tym samym momencie pojawił się (ten z którym jestem dopiero pół roku) i powiedział mi: weź otwórz te swoje szafki, na pewno znajdziesz coś co Ci pomoże.

Niechętnie, bo niechętnie, ale wstałam, szukałam, krzyczałam, darłam się, (czasem też przeklinałam) i rzucałam stwierdzeniami typu: tu nic nie ma! przecież nie dam sobie peelingu na mega suchą skórę! Ta, jasne może posmaruję się żelem do higieny intymnej! Po, co kazałeś mi wstawać!

I nagle, ni z gruszki, ni z pietruszki, ze światłością złotą dojrzałam olejek arganowy. Prawie zupełnie już zapomniany olejek arganowy.

P1290239

Sceptycznie, bo kobiety inaczej nie podchodzą do życia, zaczęłam o nim czytać, czytać i jeszcze raz czytać. Potem obejrzałam efekty rzekomych kobiet, (rzekomych) bo wcale nie podawały się za opłacone i w pełni ubezwłasnowolnione testerki, a pisały dobrze.

Mówię zatem sama do siebie: A co mi tam! Niech to będzie moja ostatnia deska ratunku.

P1290240Miliard razy dziennie porcja olejku lądowała na mojej twarzy i ustach. Aż tu nagle… wstaje rano i bum! Mówię sobie: dzisiaj to przegięłam, wyglądam znakomicie. Ciekawe co robi pozostałe sześć cudów świata.

Olejek arganowy 100% BIO, a lubię BIO pomógł mi w ciągu jednego dnia uporać się z cerą godną pożałowania i wyrzucenia do śmieci. Czy jestem zachwycona? Jestem wręcz onieśmielona jego niezawodnością.

Drogie Panie, ciekawe czy Was też zawstydzi? 🙂

P1290242

Kończąc przydługawą opowieść dodam, że twarz nawilżył mi, jak żaden inny krem wcześniej. Dodatkowo nie zatkał porów, nie świeciłam się po nim niczym w dzień upalnego lata i co najważniejsze jego efekt nie był chwilowy! Teraz stosuję i maść dermatologiczną i olejek i mogę wyjść do ludzi! Już mogę wyjść do ludzi.

Olejek arganowy kosmetyczny BIO

Polecam.

You may also like

25 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *