Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby: albo tak, jakby nic nie było cudem, albo tak, jakby cudem było wszystko.


Cześć Wam,

Sesja trwa, stres rośnie, czas ucieka. Praca wre, ale nie pali się w rękach. W lodówce brak światła, ale za to jest jedzenie. Kawa się skończyła, a do sklepu tak daleko. Paznokcie wołają o pomstę do nieba, a szafy nie otwieram bo boje się, że jej wnętrzności przywalą mnie i jeszcze nie daj Boże umrę. Szampana trzeba pić, bo dzisiaj pół roku mojej miłości, a żeby tego było mało w całym mieszkaniu jest piasek i kurz. Ale, skoro kurz leży to i ja poleżę.

Tymczasem, opowiem Wam historię o mojej cerze:

Naturalne Suplementy Diety - SANAVITA sklep internetowy

Wybrałam się ostatnio do dermatologa- myślę sobie, że czas najwyższy, że latka lecą, a twarz ciągle nie jest idealna. Jedna maść, druga maść, jakiś żel, tonik- rachunek w aptece powalił mnie na kolana i potrzebny był plastikowy kubek niejakiej zimniej wody Eden. Nie w jednym, a w dwóch zdruzgotanych kawałkach dotarłam do mieszkanka i się zaczęło: rano, wieczorem, rano, wieczorem i znowu rano- smarowanie, wchłanianie, smarowanie, wchłanianie. I nim się obejrzałam mogłam zrywać płatami skórę ze swojej twarzy. Wyglądałam niczym przesuszony na wiór kawałek mięsa. Myślę sobie: Co tu zrobić? Ani wyjść, ani się położyć.

Kobieca desperacja sięgnęła zenitu kiedy chciałam popełnić samobójstwo łyżeczką od herbaty. W tym samym momencie pojawił się (ten z którym jestem dopiero pół roku) i powiedział mi: weź otwórz te swoje szafki, na pewno znajdziesz coś co Ci pomoże.

Niechętnie, bo niechętnie, ale wstałam, szukałam, krzyczałam, darłam się, (czasem też przeklinałam) i rzucałam stwierdzeniami typu: tu nic nie ma! przecież nie dam sobie peelingu na mega suchą skórę! Ta, jasne może posmaruję się żelem do higieny intymnej! Po, co kazałeś mi wstawać!

I nagle, ni z gruszki, ni z pietruszki, ze światłością złotą dojrzałam olejek arganowy. Prawie zupełnie już zapomniany olejek arganowy.

P1290239

Sceptycznie, bo kobiety inaczej nie podchodzą do życia, zaczęłam o nim czytać, czytać i jeszcze raz czytać. Potem obejrzałam efekty rzekomych kobiet, (rzekomych) bo wcale nie podawały się za opłacone i w pełni ubezwłasnowolnione testerki, a pisały dobrze.

Mówię zatem sama do siebie: A co mi tam! Niech to będzie moja ostatnia deska ratunku.

P1290240Miliard razy dziennie porcja olejku lądowała na mojej twarzy i ustach. Aż tu nagle… wstaje rano i bum! Mówię sobie: dzisiaj to przegięłam, wyglądam znakomicie. Ciekawe co robi pozostałe sześć cudów świata.

Olejek arganowy 100% BIO, a lubię BIO pomógł mi w ciągu jednego dnia uporać się z cerą godną pożałowania i wyrzucenia do śmieci. Czy jestem zachwycona? Jestem wręcz onieśmielona jego niezawodnością.

Drogie Panie, ciekawe czy Was też zawstydzi? 🙂

P1290242

Kończąc przydługawą opowieść dodam, że twarz nawilżył mi, jak żaden inny krem wcześniej. Dodatkowo nie zatkał porów, nie świeciłam się po nim niczym w dzień upalnego lata i co najważniejsze jego efekt nie był chwilowy! Teraz stosuję i maść dermatologiczną i olejek i mogę wyjść do ludzi! Już mogę wyjść do ludzi.

Olejek arganowy kosmetyczny BIO

Polecam.

You may also like

25 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *