Home sweet home


Cześć wszystkim,

To uczucie kiedy wracasz do domu ściągasz szpilki i ubierasz wygodne kapcie…mmm. To jak „dla takich chwil warto żyć”, albo „w życiu piękne są tylko chwile”. Po 12stu godzinach dreptania w 10cm i wyższych kozakach nie oczekuję od życia niczego innego jak: wolności dla stóp. Musi być komfortowo, cieplutko, wygodnie, mięciutko i nadal stylowo. Pewnie część z Was mnie nie zrozumie, a samo słowo kapeć, jest dla niego siarą, ale uwierzcie mi: czas i szpilki zmieniają ludzi.


 
Słuchajcie, sama nazwa tego sklepu kojarzy mi się z czymś tak mega pozytywnym, zwariowanym, że po prostu nie ma opcji: ja też chciałam mieć jedną parę z kolekcji Kapciowo!
Przed Państwem (moje nowe ulubione) bamboszki:

P1280921To taka bardziej domowa, bardziej fajna i wszystko bardziej wersja EMU. Są niesamowicie cieplutkie- dlatego rzadko kiedy ubieram do nich coś innego niż stopki. Są mega wygodne, wypełnienie z wełny owczej idealnie dopasowało się do kształtu mojej stopy- dlatego nic nie obciera, nie drażni- wszystko tak, jak w prawdziwych domowych kapciuszkach powinno być.

P1280919

Są wsuwane, ale w przeciwieństwie do kapci z którymi się spotkałam do tej pory, nie stanowi to najmniejszego problemu- szast prast i bez najmniejszego oporu zapewniam relaksik swoim stópkom. Całość jest wykonana ze skóry zamszowej- fajnie się je czyści i impregnuje- jestem pewna, że wiele zim i jesieni ze mną przetrwają. Do nich tylko kocyk, ulubiona herbatka, książka i jestem w raju Drodzy Państwo.

P1280922

Dzięki wypełnieniu z wełny owczej wszystko fajnie oddycha i stópki się nie pocą- co również w przypadku takich kapci jest rzadko spotykane. Dodatkowo wełna świetnie dogaduje się z moją skórą- nie drażni jej, nie wkurza, nie drapie, nie swędzi, nie uczula. Ogromny plus.

P1280923

Zdecydowanie kapcie i Kapciowo rulez! Wpadajcie do nich na stronę w poszukiwaniu idealnych kapciuszków dla siebie- słowo Enjoy’a, że się nie zawiedziecie.

You may also like

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *