Nie oceniaj po wyglądzie- bogate serce może ukrywać się pod nędznym płaszczem

Cześć Wam,

Kolejny cykl dylematów Weroniki Rudnickiej: powiedzcie mi jak to jest z tym wyglądem, niby liczy się charakter, niby szata nie zdobi króla, niby piękno skrywa się w środku, ale… No właśnie, szukam sobie ostatnio intensywnie pracy i latam od rozmowy na rozmowę od spotkania na spotkanie i okazuje się, że ani nie mam charakteru, ani wyglądu- no, bo nie mogę dorwać żadnej ciekawej propozycji. Wyglądam skromnie i błyszczę inteligencją- źle. Wyglądam elegancko i skromnie się wypowiadam- również źle. Dobrze wyglądam i błyszczę inteligencją- to najgorzej, bo firma boi się, że nie sprosta moim oczekiwaniom. Świat stanął na głowie.

Tymczasem zapraszam Was do świata kobiecości i dobrego wyglądu:

Komplet bransoletek

P1280649

Nie byłabym sobą, gdyby mi coś nie brzęczało na nadgarstku. Uwielbiam dodatki, a najlepiej charyzmatyczne dodatki, którymi uzupełniam prosty strój. I właśnie idąc za tą myślą w moje ręce wpadł właśnie ten komplet. Prostota przełamana czerwoną perełką.

P1280648

Długo nosiłam się z napisaniem recenzji, bo długo eksploatowałam owe cuda. Zabierałam je na studia, do pracy, do sprzątania, do latania- bez serca wrzucałam je do torebki, upadały na podłogę- i nic. I nie udało mi się ich zniszczyć, naruszyć, pokruszyć- totalnie nic. Cały czas, jak nowe. Z pełną świadomością mogę odrzec, że są niezniszczalne, nienaruszalne- no po prostu porządnie wykonane.

P1280638

Żaden z diamencików, czy też klejonych elementów nie opadł, nie odkleił się, nie zagubił.

P1280637Efektowne, porządne, w przystępnej cenie- warte każdej z Nas.

P1280633Kryształowa kolia

P1280627

Mój świat dodatków to również duże, mocno wyróżniające się wszelkiego typu naszyjniki, wisiorki, kolie. W tym temacie nie znam i nie mam umiaru. Ma być widać, ma zdobić, ma być wyjątkowo. No i przede wszystkim kobieco.

P1280620

I tak jak w przypadku bransoletek- mimo moich szczerych chęci nie udało mi się zepsuć koli- dlatego, wierzcie mi lub nie wierzcie- nie da się jej zdegradować. Nic nie chce odpaść, urwać się, czy udowodnić, że jest tandetą.

P1280621

Co najważniejsze- całość nie tylko jest porządna, ale i wygląda porządnie. Idealnie zgrywa się z czerwoną, czy też białą koszulą i w tym jakże gorącym dla mnie okresie- chodzi ze mną na rozmowy o pracę.

P1280624

Klasyka, nowoczesność, prostota- idealne dla mnie.

P1280630Trzymajcie się!

You may also like

13 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *