Jeśli chcesz mieć cias­tko i je zjeść – naj­le­piej kup dwa.


Hej kochani,

Słodycze- ukochane, najlepsze, najsłodsze, najpyszniejsze. Babeczki- zawsze, wszędzie, każdą ilość. Tak, tak- idzie mi w biodra, w brzuch, (niestety nie w biust) i wciąż mi mało. Spokojnie mogłabym otworzyć fundację: „Nakarm słodyczami wiecznie pragnącą Weronikę”. No, ale co poradzić… Gdyby Bóg nie chciał, żebym jadła babeczki to nie pozwoliłby ich nikomu stworzyć.

Moje Wielkie Wyjście Na Babeczki

Miejsce: Cinnabon, Rynek 22 Wrocław

Cel: Babeczki, babunie- ilość hurtowa

Fani na całym świecie kochają je za niepowtarzalny, cynamonowy smak. Uwielbiają je amerykańcy celebryci, wśród nich Jerry Springer i… Simpsonowie! Mowa o babeczkach Cinnabon kochanych w niemal 90 krajach na całym świecie.

Cel namierzony:

http://s3-media1.ak.yelpcdn.com/bphoto/XHcER4pMBUprNJcbyy4rQw/ls.jpg

Z buta wjeżdżam:

P1280614Trwa lokalizacja babeczek:

Trwa wybór babeczek i napoi, ostatecznie pada na:

P1280594

Świeża, aromatycznie pachną kawa z bitą śmietaną i czekoladą oraz zimna i kwaśna cytrynowa lemoniada. Na talerzach lądują:

Minibon classic x2 oraz Mini Chocobon x2

Szukając spokojnego stolika natrafiam na tajemnicze zejście w dół:

P1280615

Pokonując schody…

P1280609

P1280610

Wybieram stolik…

P1280607

No i mogę zasiąść do konsumpcji!

P1280591

W 1985 r. Rich i Greg Komen postanowili stworzyć najlepsze cynamonowe babeczki świata. Zatrudnili specjalistów i po trzech miesiącach, tysiącach kuchennych eksperymentów i wielu wyjazdach do Indonezji w poszukiwaniu najlepszego cynamonu, opracowano idealną recepturę. W końcu 5 grudnia otwarto pierwszą ciastkarnię Cinnabon.
Cinnabon to przede wszystkim obezwładniający aromat cynamonu, delikatne, unikalne ciasto i pyszny, jedyny w swoim rodzaju lukier.
Sekretem smaku Cinnabon jest unikalny cynamon MAKARA®. Odmiana ta cechuje się wyjątkowym smakiem i zapachem, których dzięki swojej niezwykłości nie traci w trakcie procesu pieczenia! To właśnie MAKARA® stoi za smakiem, który kochany jest na całym świecie!
Kto raz spróbuje Cinnabon ten już zawsze będzie do nich wracał! W końcu Cinnabon to gwarantowana Przyjemność ponad normę!

P1280599Nie skromnie przyznam, że to najlepsze babeczki, jakie miałam okazję spróbować. Rozpływają się w ustach! Nie są zbyt słodkie, ale za to są baaardzo zapychające! 🙂

P1280587

Klimat miejsca, jakość wyrobów i doborowe towarzystwo sprawiło, że marka Cinnabon już zawsze będzie dla mnie marką tworzącą najlepsze słodkości. Kawiarnia w Rynku podbiła moje serce i na pewno będę do niej często wracać. Zresztą polecam i Wam o nią zahaczyć! 🙂

P1280601I coś, co na mnie zrobiło duże wrażenie to bita śmietana- świeża, puszysta i naturalna. Czuć było, że nie jest tą wyciskaną ze spreja- tak często jeszcze podawaną w kawiarniach…

Miejsce polecam wszystkim! Tym w biegu i tym, którzy pragną zabrać drugą połówkę w wyjątkowe miejsce. Cudownie spędziłam czas, moje podniebienie znalazło się w siódmym niebie, a cały urok zamknęła przemiła obsługa.

You may also like

15 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *