Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko.

http://demotywatory.pl//uploads/201211/1352759860_enpgam_600.jpg

Witajcie kochani,

Ledwo mówię, ledwo żyję- potrzebuję regeneracji, czyli wczoraj byłam na koncercie. Pierwszy rząd, łapa wysoko w górze, gardło na poziomie max i do tego wszystkiego Pih. Jak zwykle miazga. Mojemu facetowi udało się dopchać na backstage i zgarnąć podpis na DR3. Człowiek Mój Facet, nigdy nie zawodzi. Pomachałam jeszcze łapką na Sulinie, wypiłam piwko na Tede i Diox, a o reszcie „raperków” szkoda gadać.

A tymczasem zapraszam Was do zupełnie przeciwstawnego świata, czyli kobiecość, kobiecość i jeszcze raz kobiecość:

Solny Peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni, Go Cranberry

Zacznijmy od tego, że uwielbiam peelingi- różne, różniaste przewinęły się już przez moje ciało. Dlatego pojawienie się tego w mojej łazience spowodowało, że wszystkie inne musiały z powrotem wrócić do szafki.

P1280470

HYPOALERGICZNY
• Nie zawiera konserwantów
• Przebadany dermatologicznie
• Kompozycja zapachowa nie zawiera alergenów
• Produkt nie testowany na zwierzętach
• Składniki peelingu użyte w ilościach, które sprawiają, że peeling naprawdę działa!!
• W testach konsumenckich 80 % badanych doceniło właściwości użytkowe peelingu*

Nie może być nic lepszego dla mojego ciała, niż fakt, że peeling jest hypoalergiczny. Mam bardzo wrażliwą skórę, która bardzo często po prostu nie lubi się z kosmetykami i wyraża to w dość jednoznaczny sposób- wysypka, pieczenie, swędzenie. Tym razem jednak tak nie było- za, co ogromny plus i z całą pewnością mogę go polecić wszystkim wrażliwcom.

Jeżeli chodzi o jego konsystencję, jest tak  treściwy, że bez najmniejszego problemu rozprawia się z martwym naskórkiem. Co ważniejsze, jest to peeling, który zawiera sól, dlatego nie można stosować go zaraz po depilacji, czy też na rany, ranki, obtarcia itd. Ten ból możecie sobie już same wyobrazić.

Witamina E – zwana „witaminą młodości”. Neutralizuje wolne rodniki, odpowiedzialne za procesy starzenia się skóry, opóźniając powstawanie zmarszczek.

P1280478Coś co mnie totalnie zaskoczyło, czyli po zmyciu scrubu na skórze utrzymuje się konkretna warstwa masła Shea, co powoduje, że nie ma już najmniejszego powodu, aby balsamować ciało- dłoń, wręcz sunie po gładkim ciele. Jest to pierwszy peeling z którym się spotkałam o takiej właściwości. Oczywiście, zdecydowanie na plus! Nie dość, że oszczędzamy na czasie, balsamie to jeszcze mamy namacalny dowód, że kosmetyk działa.

Co do zapachu- mmm… Drodzy Państwo, nadaje temu kosmetykowi miano „dla ducha i ciała”- uwierzcie mi, że można się porządnie zrelaksować.

Brak konserwantów, alergenów i fakt, że jest testowany dermatologicznie sprawia, że mogę dać za niego każde pieniądze. A kosztuje tylko 24,60 zł. !

Olej żurawinowy – Zawiera kwasy omega-3, omega-6 i omega-9 w idealnej proporcji, niespotykanej nigdzie indziej.

P1280476Ponad to, jest na tyle delikatny, że  myłam nim twarz, dekolt i szyję. Świetnie rozprawił się z zaskórnikami i spowodował, że rano puder nie podkreślał żadnych suchych skórek. Podkreślam, że nie jest to produkt odpowiedni do cery tłustej, ponieważ tak jak powiedział, pozostawia na skórze tłusty film.

Peeling jest bardzo wydajny, opakowanie 200 ml wystarczy mi spokojnie na dwa miesiące!

Sól z Bochni – Sól stworzona w oparciu o mioceńskie złoża solankowe z okolic Bochni produkowana jest według tradycyjnych metod pozwalających na zachowanie pierwotnych proporcji składników terapeutycznie czynnych.

P1280471Coś, co sprawiło, że moja miłość do kosmetyku wzrosła to fakt, że po otwarciu żyje tylko 3 miesiące- co wynika z braku konserwantów.

Reasumując, mój nowy, ukochany peeling Go Cranberry zachwyca, domaga się polecenia i przede wszystkim zostanie ze mną na długo. Ma fantastyczny skład, jego efekty są natychmiast zauważalne. Jest tani, jest wydajny, ma świetne opakowanie- 100% mojego TAK. ( A wiecie, że na moje TAK, to trzeba sobie zasłużyć) 🙂

Trzymajcie się!

You may also like

13 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *