Pas­ja­mi lu­bię ludzi, którzy to, co ro­bią, ro­bią po mistrzowsku


Witajcie kochani,

Lubię ludzi ciekawych, lubię ludzi z pasją, z miłością w sercu i tych, którzy posiadają wrodzone dobro. I tak właśnie kilka dni temu poznałam Kubę i sam fakt, że chcę tu o Nim napisać oznacza to, że jego pasja i osoba wywołała jedno wielkie WOW na moich ustach.

Dlatego, Przed Państwem:

Coolawa Cooltura

(tylko dla fanów kultury, wszyscy inni mogą już wyłączyć ten post)


A teraz tak serio, co mnie w tym wszystkim urzekło?

Pomijając genialnie zrobione recenzje, wysublimowane słownictwo, poprawną, aż do bólu polszczyznę, warto dostrzec głos. I tu pewnie zaraz usłyszę, że przesadzam, jestem kopnięta, czy coś, ale głos powiedział mi wszystko. Powiedział, że te recenzje to coś więcej niż pasja, to takie „Jego miejsce na ziemi”.

TERAZ WYBIERACIE SOBIE JEDNĄ RECENZJĘ I SŁUCHACIE:

KLIK

Uwielbiam teatr, pamiętam jeszcze te czasy, kiedy sama mogłam stanąć na scenie i coś tam wydukać. Ale, zdaje sobie sprawę z tego, że bilety do teatru bywają piorunująco drogie. I często gęsto, mimo licznych pozytywnych recenzji, zapału i chęci ciągle boimy się, że te 60-100 zł. zostanie po prostu kiepsko wydane. Dlatego jestem zachwycona, że w zasadzie mój rówieśnik mówi otwarcie: to jest fajne, to nie, tutaj było tak, a tutaj siak. Zdecydowanie bardziej trafiają do mnie słowa kilka lat starszego faceta, niż wielkiej pani redaktor piszącej dla jeszcze większej i napuszonej gazety niż ona z pompatyczną nazwą. 

Dobrze wiecie, że polak nie lubi tracić kasy na byle co.  Tym samym mając np. takiego Kubę nie musi. Przecież zanim kupię krem, wchodzę na blog kosmetyczny i o nim czytam, zanim kupię laptopa wchodzę na przeróżne fora, więc zanim pójdę do teatru posłucham Kuby.

Jak spędzać fajny wieczór to spędzać fajny wieczór, a nie średni.

Bo Kultura może być Cool, nawet ta przez wielkie „K”. 

https://www.facebook.com/CoolawaCooltura

Nie można polecić człowieka, ale ja polecę jego pasje.

Dlatego, recenzje Kuby Korczaka,  polecam z żywą nadzieją i przekonaniem, że zauroczą i Was.

You may also like

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *