Jeszcze przyjdą te dni, te lepsze dni, jeszcze zaświeci słońce tylko mi

Cześć kochani,
Mam Wam mnóstwo do opowiedzenia. Poczynając od samego początku:

Nowy wygląd bloga, nowe tło, nowy nagłówek to po prostu E n j o y, ciesz się, rób to, co lubisz, niech Ci się to podoba. Nic ponad. Życie to chwila, to radość, to drobnostki, to błahostki. Nie ma czasu na pompatyczne sytuacje, na smutek, na doły i na myśli pt.: to jest ponad moje możliwości i całe to blablabla. Doszłam do wniosku, że na bycie poważną będę miała jeszcze czas, a teraz po prostu e n j o y, nie ma sensu udawać kogoś nadętego i z głową ponad, skoro  jestem wulkanem energii i optymizmu (no i trochę narcyzmu też).

Dlatego za zdjęcia (jak dostanę komplet to opublikuje całą sesję) serdecznie dziękuje Kamili Kwolek, a za miejsce dziękuje Słodkiemu Czary Mary.

I teraz news number two:

Piszę do Was teraz z bardzo smutnego i totalnie dobijającego miejsca jakim jest szpital. Zdarzyło mi się tu wylądować w czwartek, jestem na neurologii. Moje bóle głowy okazały się czymś poważniejszym i troszkę tu jeszcze pobędę. Jeżeli tylko dostanę 100% pewność i diagnozę tego, co mi jest, to na bank się z Wami podzielę. Przypuszczalne diagnozy są do bani i ulegają zmianom, dlatego nie ma sensu się dołować. Jak widzicie jednak, jestem niezniszczalna i mimo podpiętych kroplówek, nie najlepszej atmosfery, poprosiłam o laptopa i modem do szpitala, żeby nadal być z Wami na bieżąco.Spokojnie możecie spodziewać się nowych recenzji.

Wtorek jest podobno przełomowym dniem, dlatego kto może niech przechyli kielona za moje zdrowie, kto nie może niech złoży łapki do modlitwy, albo po prostu pozwoli sobie na chwilę refleksji przy kawałku Pih- Czas.

Dziękuje rodzicom, chłopakowi, Ani, Czarasowi i całej reszcie przyjaciół, którzy wpadają do mnie z czekoladami, ciastami, balonami, kwiatami i przede wszystkim szczerą troską na twarzy. Jesteście najlepsi, dlatego wszystko będzie okej 🙂

You may also like

23 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *