Póki co się wspinam, ale widoki są extra

 

Cześć kochani!

I mimo problemów ze snem jest całkiem nieźle 🙂 Tworzę sobie filmiki, wcinam ciastka, które wcześniej sama upiekę i podziwiam swoją twarz po kremie Vichy Idealia. Spełniam postanowienia noworoczne, na potęgę słucham rapu, nawiązuje nowe współprace i mam już 1030 wyświetleń mojej gadaniny na yt. Bąbel rośnie, za oknem na czerwono mruga mi Sky Tower no i  mniej zimy jest jakoś ostatnio- to mnie bardzo motywuje.

A w dzisiejszej notce zaproszę Was na recenzję chlebka, konkurs i poproszę o lajki. 🙂

Ruszamy!


ProBody!

Cóż to za wynalazek? Już Wam wszystko wyjaśniam 🙂

 

 

Chlebek ten wyróżnia jedna bardzo ważna rzecz: zawiera ok. 90% mniej węglowodanów i ok. 300% więcej białka niż zwykle chleby mieszane?. (Po prostu rewelacja na kolację!)

Wartość odżywcza w 100 g: 
   
Energia 285kcal  
Białko 21.4g  
Tłuszcz 16.8g  
Węglowodany 6.1g  
Błonnik 11.8g  

 

Wrażenia smakowe są na najwyższym poziomie. Taki bochenek jak na zdjęciu (350g) zawiera masę, po prostu masę ziaren i ziarenek- dla mnie to ogromny plus, bo ja uwielbiam jak mi chrupie podczas jedzenia 🙂 Skórka jest idealnie wypieczona i chrupiąca, dobrze smakował sam jak i w duecie z szyneczką i pomidorkiem 🙂

 

 

Jeśli chodzi o cenę takiego 350g chlebka jest to około 6zł. Dużo czy nie dużo, to już zależy od Was i od tego jak serio podchodzicie do własnego zdrowia i ciała. Taki bochenek idealnie pasuje do niskowęglowodanowego sposobu odżywiania się i innych porównywalnych planów żywienia.? Dlatego wydaje mi się, że cena w tym przypadku odpowiada jakości. 

 

 

Szczerze mówiąc nie znoszę ciemnego pieczywa, po prostu mi nie smakuje i już. Nie znoszę na tyle mocno, że na samym początku skosztowałam dosłownie kęs jednej z kromeczek. I momentalnie osłupiałam- On smakuje inaczej! Dużo lepiej, na tyle dobrze, że pisząc tą notkę wsuwam go razem z sosem tzatziki 🙂

 

 

Porozmawiajmy jeszcze o zapachu. Pachnie! Pachnie apetycznie i świeżo. Pachnie tak jak chlebek pachnieć powinien 🙂

Ja jestem zachwycona i całą sobą mogę go Wam polecić! 🙂 Pamiętajcie, że zdrowie jest najważniejsze, a znana już nam wszystkim zasada mówi:

Jesteś tym, co jesz! 🙂

 

Tyle z testowania na dzisiaj, całą sobą zapraszam Was jeszcze na konkurs Interlek_pl

 

 

I już zupełnie kończąc, mam do Was ogromną prośbę „zlajkowania” mojego zdjęcia TUTAJ Bardzo zależy mi, żeby wygrać walentynkowy konkurs i udać się z moją drugą połówką do klubu. 🙂 A dla wszystkich tych, którzy nie znają jeszcze mojej drugiej połówki to oto zdjęcie:

 

 

Trzymajcie się kochani i wpadajcie na mój kanał na YT! :-)))

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *