BingoSpa, czyli złego dobre początki

Początek przygody z firmą BingoSpa wspominam koszmarnie, dla przypomnienia KLIK

Zraziłam się do niej na tyle mocno, że sama już nigdy więcej nie sięgnęłabym po jej produkty. Wybawieniem  jednak z owej sytuacji stała się firma:

Strona główna</span

Od firmy Naturica otrzymałam dwa produkty, bez których teraz nie wyobrażam sobie mojej dalszej kosmetycznej egzystencji…

Zacznę od serum do mycia twarzy, bo mam wrażenie, że zostało stworzone specjalnie dla mnie.

BingoSpa, Serum kolagenowe do mycia twarzy

Ta niewielka ilość serum spokojnie wystarcza na umycie całej twarzy. Plusem jest fakt, że się nie pieni , jest kremowe, łatwo ślizga się po twarzy, domywa resztki podkładu no i cudownie pachnie! 

Nie zapycha porów, nie podrażnia (mam cerę wrażliwą, naczynkową), nie wysusza. 

Pompka bardzo ułatwia używanie i znacznie podnosi wydajność serum, 300ml spokojnie wystarczy na 2miesiące, do tego przeźroczysta butelka – widzimy ile zostało nam kosmetyku. ?

 

Cena: 9,90zł – 14,90zł / 300ml.
Dostępność: www.bingosklep.pl
 
Bohater nr 2:
Fast Hair Repair – szybka odżywka BingoSpa ?
 
</span
Dwuminutowa odżywka z kolagenem, jedwabiem i ekstraktem z ziół.? Pachnie mlekiem i cukierkami- jednym słowem cudownie! Odżywka jest na tyle gęsta, że nie spływa nawet z bardzo mokrych włosów, ale na tyle rzadka, że nie ma żadnego problemu z wydobyciem jej z butelki i rozprowadzeniem po włosach.? 
A jeśli chodzi o włosy to są miękkie, nie elektryzują się, lśnią, stają się sypkie, dobrze się układają, są świeże przez cały dzień.
Opakowanie na +
Cena około 15zł/500ml
Moja opinia o marce BingoSpa zdecydowanie się poprawiła.  Oba kosmetyki są bardzo dobre i chętnie sięgnę po nie ponownie oraz co najważniejsze, z czystym sumieniem mogę Wam je polecić.
Trzymajcie się! :))

<p

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *