A może tak peeling z pestek moreli?

Wczorajszy wieczór i dzisiejszy poranek minął mi na ostrym testowaniu:

Żelu pod prysznic z naturalnym peelingiem o zapachu ORANGE, firmy ON LiNE

Żel ten posiadam w swoich czterech kątach dzięki firmie FORTE SWEDEN (więcej o firmie: KLIK )

 

 

Nie wiem czemu tak się dzieje, ale na początku testowania cała moja uwaga skupia się na zapachu i nie ważne czego to dotyczy ( czy to krem, żel, czekolada czy żwirek dla kota – zapach jest najważniejszy!) Do zapachu pomarańczowego szczerze mówiąc, byłam sceptycznie nastawiona, ale tylko do momentu powąchania go! 🙂 Zaraz potem rozpłynęłam się w baaardzo przyjemnym aromacie cytrusów.

 

 

Wiem, że nie wiele widać, ale zawiódł mnie aparat.

Poniżej dodam kilka zdjęć z bliska gdzie wszystko widać wyraźniej 🙂 Jednak zanim to nastąpi, kilka słów ode mnie: Żel wniósł coś nowego do mojej łazienki, nigdy nie miałam przyjemności używać produktów firmy ON LiNE. Dlatego użycie go było dość ekscytujące 🙂

 

 

Obietnice producenta już znacie, więc  teraz czas na moją opinię 🙂

Zawiodłam się bo  cytrusowy zapach wyczuwalny był tylko po otwarciu butelki i powąchaniu go, podczas mycia gdzieś się rozmył, a po umyciu na ciele był prawie nie wyczuwalny.

Drobinki peelingujące (pestki moreli) są strasznie drobne i ledwo wyczuwalne na ciele.

 

 

Trzy takie porcje zużyłam na peeling całego ciała. Wydaje mi się, że to całkiem mało 🙂 Więc śmiem twierdzić, że żel jest wydajny.

 

 

Dozownik typowy- może to i lepiej, czasem tradycyjność okazuje się najsłuszniejszym wyborem. Żelu wylewa się dokładnie tyle na ile mamy ochotę.

 


Cena jest dodatkowym atutem: 6, 50zł / 250ml?


 

Podsumowując: spróbuję tego żelu ponownie, ale tym razem w innej nucie zapachowej (bo w końcu to zapach pozwala się nam zrelaksować, skutecznie też potrafi poprawić humor i wprawić w dobry nastrój).

A moim marzeniem jest żel do ciała, który chociaż na kilka godzin pozostawi na mojej skórze cudowny aromat.

 

W kolejce do recenzji czekają: czekolada od Manufaktury Czekolady, płyn micelarny do oczu Corine de Frame, krem przeciwzmarszczkowy (po opinię będę musiała pójść do mamy i babci).

 

Zachęcam do polubienia mnie na facebook’u: ?LINK 

 

You may also like

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *