Moja słodka przesyłka :)

Kiedy rano listonosz przyniósł przesyłkę do moich drzwi, serce zaczęło bić mi co raz szybciej – tak bardzo chciałam wyrwać  mu ją z rąk, otworzyć i zacząć napajać się jej wnętrzem. Cały proces, pokwitowania, dziękowania i mówienia ‚do widzenia’ trwał jak dla mnie zbyt długo – ja się przecież nie  mogłam doczekać!

Oto i ONA – moja długo wyczekiwana paczuszka 🙂 Od kogo?

To paczka na którą najmocniej czekałam- jestem wielką fanką czekolady (kocham ją chyba mocniej niż kosmetyki – wybaczcie dziewczyny 😀 )

Jestem bardzo zadowolona z zapakowania czekolad, nie złamała/ukruszyła się, ani jedna! BRAWO! Równie bardzo mocno się cieszę, że dane do przesyłki wysłałam w poniedziałek, a ona w środę rano już u mnie jest 🙂 BRAWO MANUFAKTURA!

To niesamowite, że zapach tych czekolad czuć już przez opakowanie 🙂 Jestem niesamowicie ciekawa ich smaku, kruchości, delikatności…

Beżowa tabliczka to – 60% kakao z Ekwadoru+ wanilia i mleko

Czerwona to 70% kakao z Dominikany + imbir

Niebieska to 70% kakao z Ghany + kwiat soli morskiej

A największa z nich to Kakao 44%+ Sezam

Cieszę się, że są to czekolady ręcznie wyrabiane, bez spulchniaczy, z wysoką zawartością kakao, nieskazitelnie czystym mlekiem i bez lecytyny sojowej.

Już dziś wieczorem pojawi się recenzja każdej z tych czekolad – oczywiście nie zjem wszystkich naraz, ale kostkę z każdej mogę 🙂

Zapraszam Was na stronę MANUFAKTURY CZEKOLADY: http://www.manufakturaczekolady.pl/?

Zapraszam również do polubienia mojego fanpage na facebook’u: http://www.facebook.com/wrudnicka?

I życzę Wam wszystkiego co najlepsze 🙂

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *